"Arcydzieło, czyli dekalog producenta filmowego" | PRZEDPREMIERA i SPOTKANIE Z AUTOREM

"Arcydzieło, czyli dekalog producenta filmowego" | PRZEDPREMIERA i SPOTKANIE Z AUTOREM
 • Kiedy

  10 Czerwca 2023 ● 16:00

  10 Czerwca 2023● 16:30


  11 Czerwca 2023 ● 15:30

  11 Czerwca 2023● 16:00

 • Gdzie

  ulica: Konarskiego
  Nr domu: 8
  11-500 Giżycko

 • Organizator

  Giżyckie Centrum Kultury, Kino Nowa Fala

MARIUSZ PUJSZO ZAPRASZA NA SPOTKANIE

Kino Nowa Fala oraz Giżyckie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na spotkanie z Mariuszem Pujszo - reżyserem zwariowanej parodii polskiej sceny filmowej - "Arcydzieło, czyli dekalog producenta filmowego" oraz pokaz przedpremierowy filmu.

Reżyser czeka na widzów w sobotę (10 czerwca) o 16:00 oraz w niedzielę (11 czerwca) o 15:30, czyli bezpośrednio przed seansami.    Plakat 

Polska i światowa premiera filmu zaplanowana jest na 7 lipca 2023 roku.

Plakat

 

Arcydzieło, czyli dekalog producenta filmowego PRZEDPREMIERA, reż. Mariusz Pujszo, komedia, 90 min, od 13 lat

„Arcydzieło czyli dekalog producenta filmowego” to parodia robienia filmów. Przygody samozwańczego i nadgorliwego reżysera Mariusza i jego dwóch kompanów Grzegorza i Piotra, którzy po nieudanej próbie realizacji filmu i ucieczce przed wierzycielami, postanawiają jednak dokończyć film i zostać gigantami światowego kina i rekinami szołbiznesu. Poszukują nowych inwestorów, nieważne czy to będzie Mauritius, Paryż, Nowy Jork, Seszele czy Bruksela. Ściemniając przekonują wszystkich, że są bardzo ważnymi i szanowanymi biznesmenami. Kto to sprawdzi? A najwyżej połowa uwierzy a połowa nie, ale czy to ma jakieś znaczenie? Przecież, jak by nie było ściema to nasz sport narodowy.