Bardzo Kulturalnie | Ewa Bem i kwartet Andrzeja Jagodzińskiego

Bardzo Kulturalnie | Ewa Bem i kwartet Andrzeja Jagodzińskiego
 • Kiedy

  6 Maja 2022

  6 Maja 2022

 • Gdzie

  ulica: Plac Grunwaldzki
  Nr domu: 3
  Nr lokalu: Kościół Ewangelicko
  11-500 Giżycko

 • Wstęp

  60 zł

 • Organizator

  Giżyckie Centrum Kultury

 

Koncert Ewy Bem

i kwartetu Andrzeja Jagodzińskiego 

w ramach cyklu Giżyckiego Centrum Kultury

Bardzo Kulturalnie 

Piątek 6 maja o 20:00 

Kościół Ewangelicki w Giżycku

Bardzo Kulturalnie to zupełnie nowe wydarzenie na mapie Giżycka, mające na celu przybliżenie mieszkańcom miasta i okolic najambitniejszych twórców na polskiej scenie muzycznej. Twórców, którzy nie boją się eksperymentowania z formą, a także nie jest im obca zabawa różnymi gatunkami i stylami, gdzie pozornie wykluczające się elementy tworzą spójną, przyjemną dla ucha całość.

Koncertem inaugurującym cykl Bardzo Kulturalnie będzie występ Ewy Bem z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego! Uznawana za jedną z najpopularniej szych wokalistek jazzowych w Polsce, nazywana „pierwszą damą polskiego jazzu". Do historii piosenki jazzowej i rozrywkowej weszły jej wykonania utworów: „Żyj kolorowo”, „Moje serce to jest muzyk”, „Gram o wszystko” czy „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”.

 

Bilety w cenie 60 zł (-20% z Giżycką Kartą Mieszkańca) dostępne są w kasie Giżyckiego Centrum Kultury (ul. Konarskiego 8).

 

Podczas wydarzenia będzie możliwość wsparcia zbiórki charytatywnej pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza  na rzecz małego giżycczanina Adasia Mantryby.