Dzikie Giżycko czeka na Pasażu Portowym

Wystawa "Dzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miasta", którą od soboty 8 października możemy oglądać na Pasażu Portowym to dwadzieścia cztery prace wykonane przez mieszkańców naszego miasta.

Poszczególne zdjęcia ukazują oblicze Giżycka z zupełnie innej perspektywy, jako wspólną przestrzeń, którą na co dzień dzielimy z wieloma gatunkami dzikich zwierząt.

 

Sobotni wernisaż stanowił okazję do rozmowy z autorami i wysłuchania opowieści o okolicznościach w jakich powstawały zdjęcia. Wystawa zorganizowana przez Stowarzyszenie Mazurska Przyroda, miała na celu pokazanie giżyckiej przyrody, a przy okazji zintegrowała pasjonatów i amatorów fotografii przyrodniczej. Miejską galerię będzie można oglądać do końca października na Pasażu Portowym w Giżycku. Zapraszamy. 

 

Dzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miastaDzikie Giżycko w obiektywie mieszkańców miasta

 

Informacje i zdjęcia: https://www.facebook.com/Masuriannature