Fimowe Walentynki z fotoniespodzianką!

Fimowe Walentynki z fotoniespodzianką!
 • Kiedy

  14 Lutego 2023 ● 17:00

  14 Lutego 2023● 21:30

 • Gdzie

  ulica: Konarskiego
  Nr domu: 8
  11-500 Giżycko

 • Organizator

  Kino Nowa Fala

Kino Nowa Fala oraz Giżyckie Centrum Kultury zapraszają na Filmowe Walentynki! 14 lutego na giżyckimm ekranie, dla wszystkich zakochanych i nie tylko, wyświetlany będzie najnowszy film z Magdaleną Boczarską oraz Simonem Susinna.

Przed seansami – fotoniespodzianka! Każda chętna osoba będzie mogła zrobić sobie zdjęcie na specjalnej walentynkowej ściance, a po seansie odbierać fotografię w wersji papierowej!

Godziny seansów

17:00 i 19:30

Przed seansami – fotoniespodzianka!

Plakat

 

"Haeven in hell", reż. Tomasz Mandes, Polska 2023, 119'

Czy dojrzałej kobiecie wolno się szaleńczo zakochać i rzucić w wir namiętności? Czy atrakcyjny facet, o którym marzą dziewczyny, może wybrać starszą partnerkę, dając jej czułość i bliskość, za którymi ona tak bardzo tęskni?

W „Heaven in Hell” Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona to kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. On – przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i łapiący każdą chwilę. Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans.

Olgą targają skrajne uczucia: poczucie odpowiedzialności walczy z rodzącą się miłością, poczucie wstydu – z siłą namiętności, rozwaga – z tęsknotą za spontanicznością młodej dziewczyny.

Maks zaczyna rozumieć, że beztroskie życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada. Jest pewien, że kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Nie wie jednak, jak pokonać przeszkody na drodze do bycia razem.

Kiedy głęboko skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują trudne wybory kochanków z „Heaven in Hell”. Oboje kochają szalone żywioły, wiatr i gwałtowne morze. Czy odważą się skoczyć w nieznane?