Giżycko z Sukcesem Roku 2023

Za dynamiczny rozwój, propagowanie żeglarstwa, realizację ogólnopolskich wydarzeń, dbałość o środowisko i czyste powietrze - Giżycko ze statuetką "Sukces Roku 2023” w prestiżowym plebiscycie organizowanym przez redakcję magazynu "Osobowości i Sukcesy".

Nagrodę, w poniedziałek 24 kwietnia, podczas uroczystej Gali w warszawskim Renaissance Warsaw Airport Hotel odebrał Zastępca Burmistrza Giżycka Cezary Piórkowski. 

Osobowości i Sukcesy | Zastępca Burmistrza Giżycka odbiera statuetkę

Uroczystość „Osobowości i sukcesy” jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w Polsce. Podczas Gali ogłaszane są najbardziej ciekawe Osobowości oraz Sukcesy przedsiębiorstw, instytucji i samorządów. W tym roku decyzją Kapituły cztery miasta: Giżycko, Lidzbark Warmiński, Starachowice i Janów Lubelski, zostały nagrodzone w kategorii „Sukces Roku 2023”.

 

Od wielu lat pomysłodawcą i organizatorem tego wydarzenia jest Mariusz Pujszo, aktor, scenarzysta, reżyser oraz wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy”. Kapitułą decydującą o wyborze laureatów są przedstawiciele redakcji magazynu, a także wybitne Osobowości nagrodzone w poprzednich latach.

"Gale te przyciągają zawsze wybitne osobowości z różnych dziedzin życia społecznego: naukowców, sportowców, dziennikarzy oraz ludzi ze świata show-biznesu i biznesu, które w innych okolicznościach – nigdy by się ze sobą nie spotkały i choć tak są różne, to każda z nich jest wyjątkową i ciekawą osobowością. Ta różnorodność tworzy jedność i niepowtarzalność tej imprezy” -  podsumowuje wydarzenie organizator.

 

Fotorelacja z wydarzenia | AKPA Polska Press. Więcej zdjęć na https://akpa.pl/

 

Gala wręczenia nagród Osobowości RokuGala wręczenia nagród Osobowości RokuGala wręczenia nagród Osobowości RokuGala wręczenia nagród Osobowości RokuGala wręczenia nagród Osobowości RokuGala wręczenia nagród Osobowości RokuGala wręczenia nagród Osobowości RokuGala wręczenia nagród Osobowości RokuGala wręczenia nagród Osobowości RokuGala wręczenia nagród Osobowości RokuGala wręczenia nagród Osobowości Roku