Głosuj na naszą Kobietę Sukcesu! | Magdalena Fuk

 

Magdalena Fuk - Prezeska Zarządu Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w "Złotej Dziesiątce" laureatek wyłonionych przez kapitułę w tegorocznych Wyborach Kobiet Sukcesu Regionów Polski.

Nasza tegoroczna Kobieta Sukcesu Warmii i Mazur ma szansę na nagrodę internautów! Głosuj na Magdalenę Fuk poprzez dodanie polubienia pod tym zdjęciem.

 

Magdalena Fuk

Magdalena Fuk - Zaangażowana w działania na rzecz ochrony środowiska, czystości wód i powietrza w regionie. Przez 20 lat przygotowała ok. 70 projektów zarówno dla samorządów, jak i dla przedsiębiorców. Autorka i pomysłodawczyni budowy portu Ekomarina w Giżycku, zaplanowała funkcjonowanie miejskiego obszaru na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich oraz rozbudowę budynku administracyjno-sanitarnego w Ekomarinie o funkcje edukacyjno-szkoleniowe wraz z zakupem wyposażenia.   "Złota Dziesiątka" laureatek wyłonionych przez kapitułę w tegorocznych Wyborach Kobiet Sukcesu Regionów Polski zostanie uhonorowana 8 marca podczas XXV Gali Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur w Olsztynie. Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina.