Grudzień w Kinie Nowa Fala

Filmowy grudzień będzie bardzo krótki, z uwagi na przerwy świąteczne, za to wypełniony hitami!

Już w najbliższy piątek, na ekranie Nowej Fali pojawią się dwie wyjątkowe propozycje dla dzieci:

- dla tych młodszych „Kierunek: Księżyc!” przenoszący milusińskich do kosmicznej krainy;

- „Bella i Sebastian. Nowe pokolenie” – czyli produkcje o doskonale znanej nam dwójce bohaterów i ich wielkiej przyjaźni…

 

2 grudnia to też czas na giżycką premierę oczekiwanego przez widzów filmu „Amsterdam” Davida O. Russella z robiącą niesamowite wrażenie plejadą hollywoodzkich gwiazd, w tym m.in.: Christianem Balem, Margot Robbie, Anyą Taylor-Joy, Robertem De Niro, Remi Malekiem i… Taylor Swift!

 

6 grudnia, wyjątkowo w środku tygodnia, ale w związku z wyjątkową datą na ekranie kina Nowa Fala aż 5 różnych propozycji dla dzieci.

Mikołajki obfitować będą w najróżniejsze filmowe historie, które znajdą swoich odbiorców wśród wszystkich dzieci z Giżycka i okolic.

Repertuar - plakaty

9 grudnia to natomiast giżycki debiut nowego spektakularnego filmu z wytwórni Marvel/ Disney. Na ekranie kina Nowa Fala pojawi się jeden z największych tegorocznych światowych hitów: „Czarna Panterna. Wakanda w moim sercu”.

Film zbiera rewelacyjne recenzje, a setki milionów dolarów wpływów potwierdzają ogromne zapotrzebowanie na wielkie Hollywoodzkie epopeje filmowe.

 

W ostatni weekend przed świętami, na ekranie pojawią się dwa świetne tytuły:

- „Wielki zielony krokodyl domowy” to wzruszająca przypowieść dla najmłodszych widzów i ich rodziców. Utrzymany w formule musicalu film zainteresuje wszystkich tych, którzy przed świętami będą poszukiwać ostatniego oddechu;

- „Śubuk” to natomiast zdecydowanie propozycja dla bardziej wymagających widzów, opowiadająca o chorym na autyzm dziecku i matce, która poświęca dla niego swoje życie. Warto zobaczyć, grająca główną rolę Małgorzata Gorol jest podobno w tym filmie niesamowita!

 

 

Informacja:

Adrian Jagieliński
Dyrektor programowy
Outdoor Cinema