Igorek Kamiński robi postępy | Wspierajmy go w drodze po więcej

Powoli kończy się 2020 rok, to dobry moment by zajrzeć do naszego podopiecznego Igorka Kamińskiego. Przez cały rok wspieraliśmy Igora w pozyskiwaniu środków na konieczną rehabilitację i będziemy wspierać w roku kolejnym, ponieważ wielu zbiórek niestety nie udało się przeprowadzić, ze względu na ograniczenia spowodowane COVID-19.


Igor uczy się chodzić i mówić


Igor robi coraz większe postępy w mówieniu i chodzeniu. Wszystko dzięki profesjonalnej rehabilitacji, spotkaniom z logopedą, zajęciom integracji sensorycznej. Ostatnio, dzięki Waszemu wsparciu, Igor uczestniczył w turnusie metody krakowskiej, gdzie dzięki nauczył się bardzo wiele.


Nowa diagnoza


W ostatnim czasie lekarze ponownie zdiagnozowali chłopca. Przez pierwszych pięć mówiono o mózgowym porażeniu dziecięcym. Obecnie wiadomo już, że w przypadku Igora jest to wada genetyczna - uszkodzony transporter glukozy GLUT1 - badanie było możliwe również dzięki dodatkowemu wsparciu finansowemu, ponieważ NFZ z zasady nie finansuje takich badań.  Rodzice Igorka i sam Igor pozostają pełni nadziei, i dzielnie walczą o lepszą przyszłość Igorka, w której będzie mógł wieść samodzielne, pełne radości życie.


 


Drodzy mieszkańcy, darczyńcy,


przedsiębiorcy, ludzie dobrego serca…


Igorek Kamiński czeka na Wasze wsparcie


https://www.siepomaga.pl/igor-kaminski


   


Zapraszamy także na stronę Igora


https://www.kawalek-nieba.pl/igorek-kaminski/


  Więcej o Igorku