Aktualizacja | Głosujemy na giżyckie "Inwestycje z perspektywą"

Aktualizacja informacji organizatora z 30.11.2021

W związku z działaniami niezgodnymi z regulaminem konkursu i zagrażającymi bezpieczeństwu sieci PAP, zawieszamy głosowanie w konkursie „Inwestycja z perspektywą”.

W poniedziałek poinformowaliśmy o konkursie na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej „Inwestycja z perspektywą” w naszych serwisach. Konkurs cieszył się bardzo dużą popularnością wśród internautów. Niestety odnotowaliśmy również działania niezgodne z regulaminem konkursu, polegające na automatyzacji procesu głosowania i używaniu do tego celu botów.

W związku z zaistniałą sytuacją, kierowani potrzebą zapewniania przejrzystych zasad oddawania głosów, równych szans dla wszystkich uczestników i troską o bezpieczeństwo serwisów PAP, jesteśmy zmuszeni zawiesić głosowanie, za co Państwa bardzo przepraszamy. Możliwość głosowania zostanie wznowiona już wkrótce. O kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco.


W środę ruszyło głosowanie w organizowanym przez Polską Agencję Prasową konkursie "Inwestycja z perspektywą" na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej.   Na stronie www.europapnews.pap.pl uruchomiony został mechanizm, za pośrednictwem którego internauci w prosty sposób mogą zagłosować na najciekawsze ich zdaniem inwestycje UE w Polsce. Inwestycję można znaleźć zaznaczając odpowiednie województwo na mapie - po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów - lub używając wyszukiwarki, która znajduje się nad mapą.

 

 

 

Giżyckie projekty, które biorą udział w konkursie to:

 

Zachęcamy do głosowania poprzez kliknięcie w link. 

  Do konkursu wpłynęło  158 zgłoszeń. Głosowanie potrwa do końca roku. Laureatów konkursu poznamy po Nowym Roku.   Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką "Inwestycja z perspektywą", a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach PAP.   Fot. gizycko.pl/ M. Kluk