Inwestycje z perspektywą | Głosowanie do końca roku

Głosowanie w konkursie „Inwestycja z perspektywą” trwa tylko do końca roku. Głosuj na Giżycko! Wybierać można spośród 160 projektów UE.

 

Na stronie www.europapnews.pap.pl uruchomiony został mechanizm, za pośrednictwem którego internauci w prosty sposób mogą zagłosować na najciekawsze ich zdaniem inwestycje UE w Polsce. Z inwestycjami można zapoznać się zaznaczając odpowiednie województwo na mapie – po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów - lub używając wyszukiwarki, która znajduje się nad mapą. (Link do głosowania: https://europapnews.pap.pl/#maps).

 

 

Giżyckie projekty, które biorą udział w konkursie to:

  • Miejska Baza Sportów Wodnych (MBSW) w Giżycku
  • Udrożnienie szlaku wodnego na Kanale Łuczańskim

Głosowanie potrwa do końca roku. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni po Nowym Roku.

 

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów otrzymają statuetkę „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach agencji.

 

Organizatorzy postanowili nagrodzić również te inwestycje, które wzbudziły największe zainteresowanie internautów. Trzem projektom, których podstronę z opisem na www.europapnews.pap.pl odwiedzi największa liczba internatów, poświęcone zostaną artykuły na stronach PAP.