Mario Bros na Dzień Dziecka | Kino Nowa Fala

Kino Nowa Fala zachęca do odwiedzin majowym repertuarem, a jednocześnie zaprasza na Dzień Dziecka z przezabawną animacją Super Mario Bros. Film. 

Mario Bros

 

Na ekranie kina w maju:

- „Czarodziejki Flet” – filmowa adaptacja jednej z najbardziej znanych oper na świecie. Piękny baśniowy świat w filmie, który powinien poruszyć młodzież.

- „Liczba doskonała”, czyli najnowsze dzieło Krzysztofa Zanussiego

- „Bo się boi” – trzygodzinna produkcja o lękach, przerażeniu i tego, co może siedzieć w naszych głowach; W roli głównej rewelacyjny jak zawsze Joaquin Phoenix, reżyseruje mistrz niezależnego horroru Ari Aster, a za kamerą nasz rodak Paweł Pogorzelski; tylko dla wytrawnych widzów!

- „Uratuj drzewo” – propozycja dla najmłodszych z ekologią w tle.

- „Ernest i Celestyna: Misja muzyka” – piękna, rysowana i muzyczna animacja dla dzieci. Polecam!

- „Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan” – jeden z najdroższych europejskich filmów w historii, historia, którą zna każdy z nas i Vincent Cassel oraz Eva Green w obsadzie. To musi się udać!

- „Renfield” – Nicolas Cage jako Dracula? To już udać się nie może, za to jak zwykle w przypadku Nicolasa Cage’a będzie ogrom humoru, autoironii i nowego podejścia do starych tematów. Ja nie mogę się doczekać J

- z niesamowitych samochodów, którymi jeździć będą bohaterowie „Szybkich i wściekłych 10”! Czy 10 odsłona filmu będzie tą najlepszą? Na pewno będzie tą najszybszą i najwścieklejszą! W kinach na pewno będą tłumy, w giżyckiej Nowej Fali zapewne też… J

- „Suzume” to natomiast japońskie anime, świetna animacja tym razem dla dorosłych i starszych dzieci (dostępna w Polsce jest jedynie wersja z napisami).

 

26 maja kina w Polsce zamienią się w królestwo „Super Mario Bros. Film”. Ten tytuł jest największą niespodzianką w kinach od czasu pandemii. Miliard dolarów wpływów, seanse wyprzedane na długo przed ich rozpoczęciem. Nic dziwnego, że polski dystrybutor wprowadza ten wyjątkowy film w okolicach Dnia Dziecka – pozwoli to skutecznie wypełnić sale kinowe w całym naszym kraju…

 

2 czerwca, tuż po najważniejszym święcie w roku, na ekranie Nowej Fali zadebiutuje „Spider-Man: Poprzez Multiwersum”, czyli animowana wersja jednej z najpopularniejszych historii komiksowych świata – o Człowieku-Pająku. Tym razem ponownie wspólnie z nim przemierzać będziemy różne światy Multiwersum i jeśli film będzie choćby w połowie tak dobry, jak poprzednia część, będzie to niesamowita przygoda!

Repertuar kina - plakat