Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2023

Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2023

XXI Edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2023

13-15 lipca 2022 r.

To już XXI edycja Mazury Hip Hop Festiwalu w Giżycku! 

Hip Hop Festiwal

BEDOES 2115, KUBAN, ŻABSON, KUKON, SZPAKU, MALIK MONTANA, RETO, KABE X MISZEL, GIBBS, OTSOCHODZI, MR. POLSKA, YOUNG MULTI, AVI, CHIVAS, WHITE WIDOW, KAZ BAŁAGANE, SŁOŃ, QMPLE, VKIE, LOUIS VILLAIN, OPAŁ - to oni w tym roku zawładną sceną w Twierdzy Boyen. Wydarzenie poprowadzi MATEUSZ KANIOWSKI X DJ ABDOOL.


Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Na tradycję festiwalu składają się występy czołówki polskiego hip-hopu oraz stale rosnąca rzesza festiwalowiczów, przyjeżdżająca do Giżycka z całej Polski. Wielu z nich przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też niespotykana nigdzie indziej atmosfera i magiczny klimat stolicy Mazur. Nie może zabraknąć tam Ciebie i Twojej ekipy! 

Plakat

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/717341970060708
Facebook FB: https://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal/
Instagram: https://www.instagram.com/mazuryhiphopfestiwal/
Ekipa Mazury Hip Hop Festiwal: https://www.facebook.com/groups/818519671926227

 

  • Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w festiwalu tylko pod opieką opiekuna prawnego i na wyłączną odpowiedzialność opiekuna prawnego, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i opiekuna.
  • Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w festiwalu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu.