Scroll Indicator
Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej

Platforma dialogu społecznego

Spot promocyjny \"Kurs na Giżycko\" 30 sek

2017-04-19

Proszę o informację o całkowity koszt produkcji i promocji spotu reklamowego Miasta Giżycko z 2017 roku (zamówienie, produkcja, promocja na facebooku na fanpagu mojegizycko, inne media, itp)
czytaj dalej

Locja

2017-03-17

1.Czy gmina Giżycko ma w planach wydanie locji WJM. Moim zdaniem jest to w dobrze pojętym interesie gminy. 2.Czy gmina Giżycko ma zamiar zwalczać nielegalne grodzenie brzegów jezior. Na przykład jezioro Tajty.
czytaj dalej

Liczba dzieci w Giżycku

2017-04-03

Odnosząc się do informacji z ostatniej sesji rady miasta o 260 urodzeniach w naszym mieście w 2016 roku, proszę o informacje na temat liczby urodzin dzieci w Giżycku w latach 2006-2016
czytaj dalej

Bezrobocie w Giżycku

2017-04-03

Dzień dobry, mam pytanie. Obecnie w Polsce mamy najniższe bezrobocie w historii III RP. Proszę o informacje jak wygląda bezrobocie w miejscie Giżycko na przestrzeni lat 2010-2016.
czytaj dalej

Letnia kawiarenka wyniki przetargu

2017-01-12

Za jaka kwotę netto został wydzierżawiony grunt pod letnią kawiarenkę który odbył się w dniu 09.01.2017. W ogłoszonym wyniku podana jest informacja o zwycięzcy nie ma podanej kwoty.
czytaj dalej

Prawda czy kłamstwo ?

2017-03-20

Na stronach internetowych pojawił się artykuł dotyczący "Biegu charytatywnego dla Pawełka" w którym informuje się mieszkańców , że radny Piotr A. (wymoderowano)  zabezpieczył całą imprezę od strony finansowej.  Mam pytanie, czy radny Piotr A.  pokrył koszty związane z zabezpieczenia trasy, prądu etc.  Pytam, ponieważ radnemu dosyć często zarzuca się kłamstwa i manipulację, więc dla pewności chciałbym dowiedzieć się czy faktycznie radny A. zabezpieczył imprezę od strony finansowej.
czytaj dalej

Obietnica obniżki ceny wody

2017-03-17

Czy rada miejska może rozliczyć (… wymoderowano) burmistrza Iwaszkiewicza, który obiecał obniżkę cen wody, a w konsekwencji za jego kadencji cena wody wzrosła?
czytaj dalej

komunikacja miejska

2017-03-08

Witam, planowałem Państwa miasto odwiedzić ale z prostymi rzeczami na stronce jest problem... http://www.gizycko.pl/komunikacja-gminna.html tutaj np. nie mogę sprawdzić jak kursują autobusy. To niezbyt zachęcające
czytaj dalej

Obietnice wyborcze radnych AG (anonimizacja)

2017-01-23

Czy rada miejska w Giżycku ma możliwość i kompetencje wyegzekwowania obietnic wyborczych złożonych przez radnych AG (anonimizacja), którzy zobowiązali się zrzec całości swoich diet na cele społeczne. Wielokrotnie zwracałem się do wymienionych radnych o udostępnienie dowodów na ich działalność, ale ich nie otrzymałem, choć w wyborach mówili, że będzie można to łatwo sprawdzić. Zawiedziony mieszkaniec
czytaj dalej

Likwidacja kiosku / szaletu

2017-01-12

Dzień dobry. Bardzo proszę o informację w jaki sposób zostanie zagospodarowane miejsce po usuniętej budzie. Czy pan Burmistrz ma już ciekawe plany. Chciałby zasugerować, że w sezonie letnim brakuje w tym miejscu wiele ławek i kolorowej zieleni. Paweł
czytaj dalej