Podwodne sprzątanie Portu Ekomarina

Podwodne sprzątanie Portu Ekomarina
 • Kiedy

  12 Listopada 2022 ● 10:00

  12 Listopada 2022● 14:00

 • Gdzie

  ulica: Parking przy bazie MOPR w Giżycku, ul. Dąbrowskiego
  11-500 Giżycko

 • Organizator

  MOPR

Przed nami kolejna okazja, aby zanurzyć się do podwodnego świata!  

 

Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe wspólnie z Urzędem Miasta Giżycka, po raz kolejny organizuje akcję podwodnego sprzątania Portu Ekomarina w Giżycku. Liczne odwiedzanie przez żeglarzy i turystów zapewne pozostawiło ślad, który nie jest widoczny dla każdego z nas. Do wody, na pewno "zupełnie przypadkowo", wpadło trochę fantów.


Zapraszamy zatem płetwonurków do połączenia przyjemnego spędzenia czasu pod wodą z pożytecznym działaniem ekologicznym na rzecz naszych mazurskich jezior. Ponadto zapraszamy też osoby nie związane z nurkowaniem, które będą odbierały wypełnione worki od płetwonurków.


Spotykamy się 12.11.2022 o godzinie 10:00 na parkingu przy bazie MOPR w Giżycku. Tam nastąpi przywitanie i odprawa dla wszystkich, którzy wezmą udział w wydarzeniu a na zakończenie podsumujemy całą akcję i posilimy się ciepłym posiłkiem. Każdy zdeklarowany uczestnik otrzyma upominek w podziękowaniu za uczestnictwo.
Koordynatorem akcji jest Marek Banaszkiewicz - ratownik MOPR. Osoby, które chcą zgłosić swoje uczestnictwo poprosimy o wysłanie wiadomości na adres: marekband@wp.pl Pamiętajmy, że najważniejsze to wspólnie działać na rzecz poprawy czystości naszych jezior. Serdecznie Zapraszamy !