Przedszkolaki z "Jedynki" odwiedziły Burmistrza

3 listopada, wyjątkowe przedszkolaki z V, VI i VII grupy Przedszkola Miejskiego nr z Oddziałem Integracyjnym gościły w Urzędzie Miejskim w Giżycku.

Burmistrz przywitał swoich gości w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego i opowiedział o swojej pracy. Dzieci odwdzięczyły się  pięknym pokazem tańca ludowego "szot" oraz wzruszającą piosenką o Mazurach. Przedszkolaki pochwaliły się także wiedzą nt. historii herbu miasta. Na koniec spotkania burmistrz przeczytał dzieciom wiersz pt. "W polskim lesie" oraz wręczył upominek.

PM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrzaPM 1 z wizytą u burmistrza

Fot. gizycko.pl/ J. Maciejewska-Kucfir