Sukcesy drużyny boccia GUTW

Uniwersytet Trzeciego Wieku z Giżycka wygrał II Węgorzewską Integracyjną Ligę Boccia. W rozgrywkach startowało 13 drużyn. W wyniku silnej rywalizacji-każdy z każdym wyłoniono trzy najlepsze drużyny. Pierwsze miejsce  zajęła drużyna UTW Giżycko, 2 miejsce LZS Giżycko 3 miejsce Pozezdrze.

Liga trwała od 6 lutego do 20 marca 2022 roku, każdy mecz trwał 6 rund,  rozegrano 216 meczy ligowych. Giżycki UTW reprezentowała drużyna w składzie:

• Opęchowski Jerzy – kapitan
• Boncik Helena
• Kudiuk Eugeniusz
• Raczkowski Zygmunt
• Smoleński Mieczysław

Kolejny sukces odniosła reprezentacja Giżyckiego UTW w dniu 3 kwietnia 2022 podczas Integracyjnego Wiosennego Turnieju Boccia. Drużyna w składzie: Eugeniusz Kudiuk, Barbara Opęchowska, Mieczysław Smoliński, Raczkowski Zygmunt zajęła 3 miejsce w klasyfikacji zespołowej. Natomiast w kategorii indywidualnej  2 miejsce zajęła Helena Boncik.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i przypominamy, że zajęcia boccia odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 16.00 – 17.00
w Ekomarinie w ramach programu GUTW.  Zajęcia prowadzi Jerzy Opęchowski.