Zaplanuj z nami Kalendarz Wydarzeń na 2022

 

Koncerty, festiwale, wydarzenia kulturalne i sportowe. Sprawdź jakie atrakcje Giżycko przygotowało na 2022 r.

Kayah, Miętha, Vito Bambino i Mrozu, Daria Zawiałow, Clock Machine & IGO! 

To najgorętsze nazwiska i zespoły promujące tegoroczne wydarzenia!

                     

 

 

W najnowszym kalendarzu nie brakuje tych najbardziej popularnych imprez jak WIELKIE OTWARCIE SEZONU, DNI GIŻYCKAOPERACJA BOYEN czy MAZURY AIRSHOW. Obok nich pojawiają się te organizowane od niedawna, jednak szybko zyskujące sympatię giżycczan i turystów, jak Festiwal Światła i Dźwięku, Giżycko Baroque Festival, Festiwal Kolorów – Kolorowe Zakończenie Wakacji. 

 

Wśród wydarzeń sportowych wyróżniają się styczniowy obóz przetrwania Mazury Challenge i kolejna edycja Milko Mazury MTB.

 

Poza sezonem spotykamy się na wydarzeniach okolicznościowych, uroczystościach patriotycznych, a także częściej w Kinie Nowa Fala!

 

Co ważne, to dopiero początek! Szczegóły dotyczące wydarzeń, nowe imprezy i wydarzenia, a także ewentualne zmiany w programie, będziemy na bieżąco wprowadzać w naszej liście i kalendarzu.  

 

DODAJ SWOJĄ imprezę do naszego kalendarza

Organizujesz wydarzenie i chcesz by jak najwięcej osób się o tym dowiedziało? Skorzystaj z prostego formularza. Dzięki niemu informacja o imprezie pojawi się na oficjalnej stronie miasta. Formularz podpowie także, czy w zaplanowanym terminie już coś jest organizowane.  

 

Zależy Ci na szerszej promocji?

 

Postaraj się o patronat Burmistrza Miasta nad wydarzeniem https://gizycko.pl/patronat-burmistrza/. Zapowiedź imprezy pojawi się na naszej stronie i w mediach społecznościowych, a włodarz miasta może być gościem wydarzenia.