Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Wszystkim mieszkańcom, przyjaciołom i sympatykom naszego miasta przekazujemy serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia od Przewodniczącego Rady Miejskiej i Burmistrza Giżycka. 


 

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Giżycka!  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, składamy Państwu serdeczne życzenia. Życzymy dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności,  a także stołu pełnego obfitości.  Niepowtarzalnej atmosfery, ciepła rodzinnego, a do tego wszystkiego dobrego!  Niech radość i pokój towarzyszą Wam nie tylko w magicznym okresie Świąt Bożego Narodzenia, ale przez cały Nowy 2023 Rok.  Wesołych Świąt!

 

 


Dzielimy się także życzeniami, które napływają do Urzędu z miasta partenrskich,  instytucji i od osób na co dzień z nami współpracujących. Serdecznie za wszystkie dziękujemy!

 

Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników	Życzenia Bożonarodzeniowe od współpracowników