Fundacja Integracji Społecznej "Właśnie dziś"

  • Nazwa firmy

    Fundacja Integracji Społecznej "Właśnie dziś"

  • Nazwa skrócona

    Fundacja "Właśnie dziś"

  • Adres

    ulica: ul. Daszyńskiego 17A/30, 11-500 Giżycko

Branża
Fundacja Integracji Społecznej "Właśnie dziś" zajmuje się przeciwdziałaniem wykluczeniu społecznemu.

Halina Zarzecka – Tarczyńska, Giżycko, prezes zarządu.

Stanisław Łuczkowski , Warszawa, wiceprezes zarządu.
Grażyna Ptaszyńska, Olsztyn, sekretarz zarządu.
Marek Tarczyński, Giżycko, członek zarządu.

Fundacja „Właśnie dziś” zaprasza do swojego Klubu KIM (Klub Integracji Mieszkańców) który mieści się w budynku przychodni przy ul. Bohaterów Westerplatte 4 (lok. 010, suterena, wejście od ul. Warszawskiej). Klub jest czynny codziennie od 16 do 21 (z wyjątkiem niedziel).
KIM to Klub abstynencki – przy kawie, ciastkach i kanapkach można poznać nowych ludzi, porozmawiać, pomyśleć wspólnie o atrakcyjnych formach spędzania wolnego czasu. Nie ma żadnego powodu, by ktokolwiek czuł się samotny.
Żyjemy w czasach, w których poważnym problemem społecznym stały się uzależnienia. Każdy, kto podejrzewa, że nie radzi sobie z alkoholem lub innymi środkami zmieniającymi nastrój (leki, narkotyki) dowie się w KIM-ie, jak można sobie z tym poradzić. Rodziny i przyjaciele osób uzależnionych także uzyskają pomoc.
Punkt konsultacyjny czynny jest w każdy wtorek i środę w godz. 17 – 18. Na indywidualne spotkania można także umówić się przez telefon: 531 406 500, (87) 732 76 24.
W naszym życiu wiele zależy od tego, jak porozumiewamy się z innymi ludźmi, jaki mamy z nimi kontakt emocjonalny.
Fundacja „Właśnie dziś” zaprasza również mieszkańców Giżycka na Warsztaty Komunikacji Językowej. Zajęcia odbywają się we wtorki i środy o godz. 18.00 (pierwsze spotkanie 2 sierpnia 2011r.).
Choć rzadko zdajemy sobie z tego sprawę, konflikty z dorastającymi dziećmi, z mężem, żoną , znajomymi czy szefami zależą w znacznej mierze od tego, co i jak mówimy albo jak pozwalamy mówić do siebie. Warto poprawić jakość swojego życia, nauczyć się podstawowych zasad satysfakcjonującej komunikacji. Program warsztatów to 10 godzin zajęć (jednorazowo zajęcia trwają godzinę) , ale można także przyjść na poszczególne spotkania.

Konsultacje i warsztaty są bezpłatne!!!!

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek 10.00 - 17.00
Klub Integracji Mieszkańców pon.-sob. 16.00 - 21.00