Gala wręczenia Nagród św. Brunona | ZAPROSZENIA Koncert ŁUKASZ ZAGROBELNY

Gala wręczenia Nagród św. Brunona


KONCERT ŁUKASZ ZAGROBELNY


23 stycznia 2020 Giżyckie Centrum Kultury


/zaproszenia/


W czwartek 23 stycznia 2020 odbędzie się uroczysta Gala wręczenia Nagród w Plebiscycie Świętego Brunona Patrona Giżycka. Poznamy laureatów V edycji prestiżowej giżyckiej nagrody, przyznawanej wyjątkowym i wybitnym ludziom, firmom, stowarzyszeniom, które wpływają na rozwój naszego miasta.


Statuetki przyznawane są w ośmiu kategoriach: Kultura, Sport, Gospodarka, Turystyka, Zdrowie, Społecznik, Ambasador Giżycka, Pomysł. Nominacje otrzymują kandydaci zgłaszani przez mieszkańców, instytucje i giżyckie organizacje oraz burmistrza miasta. Zwycięzcy otrzymują statuetki z wizerunkiem św. Brunona – patrona Giżycka, listy gratulacyjne i nagrody finansowe w wysokości 1000 zł. Wręczona zostanie również Statuetka Honorowa (wraz z nagrodą finansową) oraz Statuetki Pamięci.


Galę uświetni koncert akustyczny, znanego polskiego artysty Łukasza Zagrobelnego, który po raz pierwszy wystąpi w Giżycku. 


Na galę obowiązują zaproszenia. Uroczystość odbywa się z udziałem osób nominowanych, przedstawicieli giżyckich instytucji i organizacji, a także laureatów poprzedniej edycji plebiscytu, którzy stanowią kapitułę wybierającą tegorocznych zwycięzców.


Mamy przygotowane również zaproszenia w ramach konkursu na naszym oficjalnym profilu na Facebooku, zaglądajcie na Giżycko –  strona miasta mojegizycko.pl.


 


Warto zobaczyć: relacja z Gali wręczenia nagród św. Brunona 2019


  Foto: UM Giżycko mojegizycko.pl / Tomasz Karolski