ikotly.com.pl Piotr Więcko

 • Nazwa firmy

  ikotly.com.pl Piotr Więcko

 • Nazwa skrócona

  ikotly.com.pl

 • Adres

  ulica: Wileńska
  Nr domu: 7
  Nr lokalu: 1
  11-500 Giżycko

Informacje
Firma ikotly.com.pl Piotr Więcko posiada bogate doświadczenie w branży hydraulicznej i grzewczej . Od 2009 roku funkcjonujemy na rynku ogólnopolskim i przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie podczas realizacji powierzonych nam inwestycji. Z każdym rokiem zwiększamy zakres usług. Dziś zajmujemy się ogrzewaniem kompleksowo. Wykonujemy instalacje hydrauliczne i C.O, montujemy kotły na biomasę, pompy ciepła, kotły gazowe, kotły elektryczne. By sprostać wymaganiom naszych klientów wykonujemy instalacje wentylacji mechanicznej i klimatyzacji.

Stworzyliśmy zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia dzielą się wiedzą i umiejętnościami z naszymi klientami. Co roku nasi pracownicy biorą udział w szeregu szkoleń i uzyskują autoryzacje od producentów urządzeń by wiedza była zawsze aktualna i świadczone usługi były na najwyższym poziomie.

Realizujemy kompleksowe inwestycje w budynkach jednorodzinnych, siedzibach firm, lokalach usługowych czy budynkach wielorodzinnych. Zawsze proponujemy optymalne rozwiązania, dopasowane do potrzeb każdego klienta, zarówno pod względem technicznym, jak i finansowym.
Nasi fachowcy za każdym razem starannie analizują sytuację i oferują optymalne rozwiązania dla danego budynku. Wspieramy klientów indywidualnych w uzyskaniu dotacji na wymianę źródła ciepła z programu Czyste Powietrze, montaż pomp ciepła z programu Moje Ciepło, wskazujemy możliwości wsparcia z programów gminnych. Bezpłatnie doradzimy i przedstawimy ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb, wymagań i możliwości finansowych!

Zajmujemy się również sprzedażą ekologicznego peletu, który produkowany jest z najwyższej klasy biomasy, dzięki czemu jego wydajność usatysfakcjonuje każdego klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Branża
Ogrzewanie, instalacje C.O., instalacje wodno-kanalizacyjne,instalacje klimatyzacji, instalacje wentylacji, instalacje elektryczne, montaż źródeł ciepła, serwis źródeł ciepła, sprzedaż źródeł ciepła.

Godziny otwarcia
poniedziałek:
08:00 - 16:00
wtorek:
07:00 - 15:00
środa:
07:00 - 15:00
czwartek:
07:00 - 15:00
piątek:
07:00 - 15:00
sobota:
ZAMKNIĘTE
niedziela:
ZAMKNIĘTE