KONCERT w ukłonach dla życia IINÁ

KONCERT w ukłonach dla życia IINÁ
𝟏𝟗:𝟎𝟎 𝐊𝐎𝐍𝐂𝐄𝐑𝐓 𝐰 𝐮𝐤ł𝐨𝐧𝐚𝐜𝐡 𝐝𝐥𝐚 Ż𝐲𝐜𝐢𝐚 𝐈𝐈𝐍Á
Czasami pozostajesz w przestrzeni tak nudnej, że przestaje cię interesować Twój własny Nos. Czasami bylejakość miesza się z rutyną tak bardzo, że w głowie zamiast myśli tkwi wybrukowany dym. Czasami nawet wstałbyś z łóżka i poszedł, ale nie wiesz dokąd iść.
A więc wstań i „𝐂𝐡𝐨𝐝ź 𝐳𝐞 𝐦𝐧ą 𝐝𝐫𝐨𝐠ą, 𝐓𝐚𝐦 𝐠𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐨𝐝𝐦𝐢𝐞𝐫𝐳𝐚 𝐋𝐚𝐬”. „𝐊𝐢𝐞𝐫𝐮𝐣 𝐦𝐧𝐢𝐞 𝐤𝐮 ś𝐰𝐢𝐚𝐭ł𝐮 𝐧𝐨𝐜ą, 𝐊𝐢𝐞𝐝𝐲 𝐬𝐭𝐨𝐣ę 𝐧𝐚 𝐤𝐫𝐚𝐰ę𝐝𝐳𝐢 𝐝𝐧𝐢𝐚.” Naraz chodź po świt i nocy blask. Po zorze i bezkresu morze. Po las i brzask. Po dobrą wodę i poranne chłody. I po zachody słońca, w rosach wiecznie tkwiące.
Tą witalność, kwintesencję, dobro i sens odnajdziesz jak wstaniesz i pójdziesz… zanurzyć się i potaplać w twórczości 𝐈𝐈𝐍Á, w muzyce przestrzeni, przyrody, naturalnych praw, w muzyce życia i serc… w gatunku indiepop, popu alternatywnego oraz electro popu 𝐰 𝐃𝐨𝐦𝐮 𝐋𝐮𝐝𝐳𝐢 𝐒𝐳𝐭𝐮𝐤𝐢 𝐰 𝐓𝐥𝐞 𝐝𝐥𝐚 𝐌𝐞𝐰.
https://www.facebook.com/iinaofficial
https://www.instagram.com/iina_official/
https://www.youtube.com/watch?v=PiOaoRCsSpo

🎭 BEZPŁATNA 𝐑𝐄𝐙𝐄𝐑𝐖𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐧𝐚𝐣𝐥𝐞𝐩𝐬𝐳𝐲𝐜𝐡 𝐒𝐓𝐎𝐋𝐈𝐊Ó𝐖- 508 109 586
🎪 𝐁𝐈𝐋𝐄𝐓𝐎𝐖𝐀𝐍i𝐄: WRZUTA DO KAPELUSZA lub przelew BLIK
🌃 Po Koncercie… 𝐇𝐀𝐏𝐏𝐘 𝐓𝐀𝐗𝐈 𝐓ł𝐚 𝐜𝐳𝐲𝐥𝐢 𝐫𝐨𝐳𝐰𝐨𝐳𝐢𝐦𝐲 𝐫𝐚𝐝𝐨ś𝐧𝐢𝐞 𝐩𝐨𝐝 𝐬𝐚𝐦𝐞 𝐊𝐨ł𝐚𝐭𝐤𝐢!-
Szczegóły 𝐇𝐀𝐏𝐏𝐘 𝐓𝐀𝐗𝐈 i 𝐙𝐀𝐏𝐈𝐒𝐘: 508109586 lub 𝐒𝐏𝐎𝐍𝐓𝐀𝐍𝐈𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐰 𝐓𝐚𝐰𝐞𝐫𝐧𝐢𝐞
🎨 𝐓ł𝐨 𝐝𝐥𝐚 𝐌𝐞𝐰
𝟓𝟎𝟖𝟏𝟎𝟗𝟓𝟖𝟔
https://www.instagram.com/tlodlamew/
https://tlodlamew.pl/
https://www.booking.com/hotel/pl/przystan-tlo-dla-mew.pl
ul. Mazurska 124, 11-513 Rydzewo
𝐃𝐑𝐈𝐍𝐊 & 𝐅𝐨𝐨𝐝 & 𝐀𝐑𝐓 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐢𝐨𝐫 & 𝐊𝐎𝐍𝐂𝐄𝐑𝐓𝐘 & 𝐉𝐀𝐌 𝐒𝐄𝐒𝐒𝐈𝐎𝐍 & 𝐃𝐈𝐘 𝐢 𝐒𝐈𝐏 & 𝐃𝐀𝐍𝐂𝐈𝐍𝐆𝐢 & 𝐒𝐳𝐚𝐟𝐚 𝐆𝐑𝐀 & 𝐊𝐔𝐑𝐓𝐘𝐍𝐘 𝐎𝐓𝐖𝐀𝐑𝐓𝐄 & 𝐖𝐀𝐑𝐒𝐙𝐓𝐀𝐓𝐘 & 𝐑𝐘𝐓𝐔𝐀Ł Ś𝐏𝐈𝐄𝐖𝐔 & 𝐂𝐙𝐀𝐒 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐜𝐢 & 𝐊𝐔𝐋𝐈𝐍𝐀𝐑𝐈𝐀 𝐓𝐄𝐌𝐀𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄 & 𝐎𝐆𝐍𝐈𝐒𝐊𝐀 & 𝐊𝐔𝐋𝐈𝐆𝐈 & 𝐒𝐀𝐔𝐍𝐀 𝐢 𝐌𝐎𝐑𝐒𝐎𝐖𝐀𝐍𝐈𝐄
Pokaż mniej