Maciej Balcar - koncert w Walentynki

Maciej Balcar - koncert w Walentynki

Koncert Maćka Balcara (wokalisty zespołu Dżem) z udziałem wybitnych muzyków już 14 lutego w Giżycku! Wydarzenie organizowane przez LOT Mazury.

Wydarzenie jest częścią solowej trasy koncertowej, która odbędzie się w dniach 9 – 24 lutego 2023 r. Trasa „Plus Live 23” jest poświęcona jego nowej płycie – albumowi „Plus”. Na trasie, artysta prezentować ją będzie na żywo przed publicznością w całej Polsce. Plakat Na płycie znajdzie się 10 nowych utworów, w których koncepcja piosenki autorskiej wzbogacona jest wytrawnymi elementami rocka, bluesa, oraz folku. Płyty „Plus" będą dostępne przedpremierowo podczas koncertu i będą wspaniałym upominkiem dla najbliższych. Koncert odbędzie się w wyjątkowym dniu, jakim jest 14 lutego – Dzień Świętego Walentego – ponieważ muzyk, w swoim repertuarze zgromadzonym na kilku płytach, ma wiele utworów, które wspaniale wpisują się w ten wyjątkowy dzień. Będzie to jedyny i niepowtarzalny taki koncert podczas całej trasy.  

 

Z Maćkiem zagrają nietuzinkowi i wspaniali polscy muzycy:
Maciek Mąka - gitarzysta Agnieszki Chylińskiej;
Piotr Wojtanowski - basista Renaty Przemyk i wcześniej również zespołu Ziyo;
Krzysztof Krupa - perkusista Ani Wyszkoni i wcześniej również zespołu Ziyo;
Jan Gałach - wybitny skrzypek, siedmiokrotny „Instrumentalista roku” kwartalnika „Twój Blues”. Informacje na temat biletów na stronie http://www.lotmazury.pl/maciej-balcar/

 

Plakat

 

Miasto Giżycko patronuje wydarzeniu jako członek Lokalnej Organizacji Turystycznej LOT MAZURY.