Adopcja zwierząt

Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej

Adopcja psów

Każde zwierzę marzy o ciepłym, spokojnym i kochającym domu. Niestety, nie dla wszystkich los okazał się łaskawy. Pieski, które trafiły do miejskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt w Bystrym k. Giżycka mają za sobą często trudne, bolesne doświadczenia. Czekają, aż ich dola się odmieni. Pieski ze schroniska nie marzą o drogich prezentach, czy dalekich podróżach – chcą tylko mieć komu być wiernym i oddanym przyjacielem.

Jeśli czujesz, że twoje życie jest niepełne, że brakuje ci istoty, która zawsze cię wysłucha,

zawsze będzie miała dla ciebie czas i zawsze ucieszy się na twój widok – wybierz psa!

  JAK ADOPTOWAĆ?:

  1. Przejrzyj nasza galerię i opisy psów do adopcji.
  2. Zastanów się ile czasu i uwagi możesz poświęcić codziennie zwierzęciu i jakich cech u niego poszukujesz.
  3. Umów się telefonicznie na wizytę w schronisku, podczas której zostaniesz poproszony o podanie twoich oczekiwań wobec psa, kilku informacji dotyczących twojego stylu życiu i warunków mieszkaniowych, a także będziesz mógł pójść na pierwszy spacer z wybranym psem.
  4. Po pierwszej wizycie w schronisku dokładnie przemyśl i omów ze wszystkimi członkami rodziny sprawę adopcji, bo pies w domu to mała rewolucja dla wszystkich!
  5. Jeśli nadal jesteś zdecydowany na adopcję, umów się na powtórny spacer i podpisanie umowy adopcyjnej, a w dniu adopcji zabierz ze sobą: obrożę i smycz dla psa, a dużo optymizmu i cierpliwości dla siebie.

Powodzenia!

 

KubaSabaNukaMalamkaAzaPolankaPsotkaRupertaTytusKoraKamaĆwirkaAlfaDinoFinkaAksaCzarnaReksioKaroZyzioGonzoDropsRobuśMiluśKruczekRoziIzaRikoAuraKinga

DANE KONTAKTOWE SCHRONISKA W BYSTRYM

Bystry 26, 11-500 Giżycko

Telefon: 609 693 457

www.facebook.com/Schronisko-Bystry

www.schroniskobystry.pl

 

       Informacje: Urząd Miejski w Giżycku - Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Fot. archiwum schroniska w Bystrym