Całe w Skowronkach ZAKOŃCZENIE SEZONU letniego PO-LATO

Całe w Skowronkach ZAKOŃCZENIE SEZONU letniego PO-LATO
 • Kiedy

  22 Września 2023 ● 18:30

  24 Września 2023● 15:00

 • Gdzie

  ulica: Mazurska
  Nr domu: 124
  11-500 Giżycko
  Miejsce: Tło dla Mew

 • Wstęp

  wstęp wolny

 • Organizator

  Tło dla Mew

 • Telefon

 • WWW

W Tle dla Mew w weekend 22.09-24.09.  "Całe w Skowronkach ZAKOŃCZENIE SEZONU letniego PO-LATO"

Będzie szereg wspaniałych koncertów i ognisk, towarzyskie regaty, gra w bingo, równonoc z wiankami i przepowiedniami, sauna open, kulinaria specjalne.

Link do Wydarzenia: https://fb.me/e/YTLTZC8L

Plakat

 

 

PROGRAM:

22.09

18:30 𝐎𝐆𝐍𝐈𝐒𝐊𝐎 do Nieba

19:00 𝐊𝐎𝐍𝐂𝐄𝐑𝐓 𝐊𝐮𝐛𝐚 𝐊ę𝐬𝐲 (𝐈𝐝𝐨𝐥)

Finalista programu IDOL (my wszyscy tutaj uważamy, że powinien wtedy pokonać Brodkę!), wspaniały talent, podróżnik, żeglarz, obieżyświat, czarujący Gość! Gra świetnie dobrany repertuar, najpiękniejsze utwory rockowe, utwory silne, niosące przekaz i kształtujące kolejne pokolenia. Swoim głosem włada jak wirtuoz, zapiera dech w piersiach, hipnotyzuje! Wspaniała relacja z Publicznością, którą Kuba potrafi stworzyć od pierwszych dźwięków powoduje, że wszyscy tutaj w Tle tańczymy do ostatniego bisu!

„Hej, Rydzewo! Jesteście tam?”

 

https://www.facebook.com/kuba.kesy

 

23.09. RÓWNONOC 

10:00 𝐓𝐨𝐰𝐚𝐫𝐳𝐲𝐬𝐤𝐢𝐞 𝐑𝐄𝐆𝐀𝐓𝐘 𝐓𝐖𝐈𝐒𝐓 𝐂𝐙𝐀𝐑𝐓𝐄𝐑 – 𝐄𝐃𝐘𝐂𝐉𝐀 𝟑

https://www.facebook.com/events/706558331225479

https://www.facebook.com/TwistCzarter

https://www.facebook.com/zegluj

 

18:00 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐚 𝐆𝐫𝐚 𝐰 𝐁𝐈𝐍𝐆𝐎 – UDZIAŁ BEZPŁATYN & NAGRODA WiELKA

𝐁𝐢𝐞𝐫𝐳𝐜𝐢𝐞 𝐬𝐰𝐨𝐣𝐞 𝐬𝐳𝐜𝐳ęś𝐜𝐢𝐚, 𝐟𝐚𝐫𝐭𝐲, 𝐟𝐮𝐤𝐬𝐲 𝐢 𝐜𝐳𝐞𝐩𝐤𝐢 𝐰 𝐤𝐭ó𝐫𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐢ę 𝐮𝐫𝐨𝐝𝐳𝐢𝐥𝐢ś𝐜𝐢𝐞!

Niech potyczkują się Rody, ścierają Tytani, pojedynkują Zdobywcy! Niech zwycięży najlepszy;)

 

Bo oto w Tle FINAŁOWA RUNDA WIELKIEJ GRY czyli … przy pomocy MASZYNY LOSUJĄCEJ & 75 drewnianych KULEK przeprowadzimy tradycyjną rozgrywkę BINGO! A BINGO jest jak LOTTO tylko, że łatwiej o  WYGRANĄ!

 

18:30 𝐎𝐆𝐍𝐈𝐒𝐊𝐎 do Nieba

19:00 𝐊𝐎𝐍𝐂𝐄𝐑𝐓 𝐰𝐢ś𝐧𝐢 𝐧𝐚 𝐭𝐨𝐫𝐜𝐢𝐞 •  𝐀𝐧𝐢𝐭𝐚 𝐖𝐨𝐝𝐳𝐢𝐜𝐤𝐚 & 𝐌 𝐊𝐨𝐰𝐚𝐥𝐞𝐬𝐤𝐢

Niezłomna i pryncypialna w pracy zawodowej, jaka okaże się w światłach reflektorów i w złotych kosmykach sięgających trawy?

Chyba na ten czas zastopujemy sobie Świat na moment, aby cała Załoga Tła mogła stać się częścią tego przedstawienia i zgłębić artystyczne kuluary Dziewczyny, która bezustannie nakazuje im punktualności i rzetelności, z wielkim zegarkiem na złotym łańcuszku w jasnej dłoni, nieubłagalnie wybijającym spóźnienie.

Tak. Zróbmy to razem, znacznie lżej zatrzymuje się Świat w doborowym Towarzystwie, zwłaszcza kiedy ten świat do złudzenie przypomina Alicji Krainę Czarów!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100092996619514

http://www.youtube.com/user/anita9711/videos

 

20:00 𝐊𝐎𝐍𝐂𝐄𝐑𝐓 𝐊𝐰𝐢𝐚𝐭𝐨𝐧𝐨ś𝐧𝐲 𝐁𝐀𝐁𝐘

Będą, Będą, Będą… 3 BABY, co grają i śpiewają, takie które coś nosi i coś roznosi, coś je porywa, wieje i sieje… I takie też są ich słowa, jak one same, takie na wiatr rzucane, które po wszystkich landach kiełkować mogą i upiększać okoliczności zastane!

Czyli przed Państwem iście KWIATONOŚNE,  niczym Demeter przy boku Kory… Pani Głowacka, Pani Mosińska i Pani Singh w repertuarze własnym i pożyczonym, żywiołowo, nostalgicznie, ostro i melancholijnie. Będą łąki pełne pączków, kielichy pełne nektarów, nektary o woni niezapominalnych maków, po stokroć ukochane stokrotki i żywe strumienie chabrów…

 

https://www.facebook.com/babytrzy

 

W przerwach pomiędzy setami:

 

21:00 𝐏𝐮𝐜𝐡𝐚𝐫𝐲 𝐑𝐄𝐆𝐀𝐓 czyli ogłoszenie Zwycięzców

22:00 𝐊𝐮 𝐜𝐳𝐜𝐢 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐲𝐜𝐡 𝐏𝐑𝐀 𝐏𝐑𝐀 𝐏𝐑𝐀 𝐏𝐑𝐀 𝐏𝐑𝐀 𝐁𝐀𝐁𝐄𝐊… Ś𝐖𝐈Ę𝐓𝐔𝐉𝐄𝐌𝐘 𝐭𝐚𝐤 𝐣𝐚𝐤 𝐨𝐧𝐞 ś𝐰𝐢ę𝐭𝐨𝐰𝐚ł𝐲 𝐑Ó𝐖𝐍𝐎𝐍𝐎𝐂!

Będziemy więc losować 𝐏𝐑𝐙𝐄𝐏𝐎𝐖𝐈𝐄𝐃𝐍𝐈𝐄 𝐳𝐞 𝐒𝐙𝐊𝐋𝐀𝐍𝐄𝐉 𝐊𝐔𝐋𝐈, gdzie każdemu TRAFI się dokładnie taka wskazówka, jaką powinien był dostać i za którą dalej… ufnie przez życie podążać.

A kiedy zrozumiemy, dlaczego właśnie taka, a nie inna- podpowiedź trafiła w nasze dłonie, w nasze głowy, w nasze serca, zostanie nam tylko wpleść ją do wspólnego, wyłożonego pośrodku nas WIANKA DZIĘKCZYNNEGO i …

 

𝐀 𝐏𝐎 𝐊𝐎𝐍𝐂𝐄𝐑𝐂𝐈𝐄: Odbędzie się 𝐮𝐫𝐨𝐜𝐳𝐲𝐬𝐭𝐞 𝐬𝐩𝐚𝐥𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐰 𝐎𝐠𝐧𝐢𝐬𝐤𝐮 𝐖𝐈𝐀𝐍𝐊𝐀 𝐃𝐙𝐈Ę𝐊𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐄𝐆𝐎, z wplecionymi w niego PRZEPOWIEDNIAMI…. Aby Wdzięczność za nie i mądrość z nich płynąca, podsyciła płomienie Ogniska,  i ten Żar Życiowy, który mieszka w nas.

 

24.09.

11:00 – 15:00 𝐒𝐀𝐔𝐍𝐀 𝐎𝐏𝐄𝐍 𝐝𝐥𝐚 𝐔𝐜𝐳𝐞𝐬𝐭𝐧𝐢𝐤ó𝐰 𝐑𝐞𝐠𝐚𝐭