Charytatywny Rajd Koguta

Charytatywny Rajd Koguta
 • Kiedy

  16 Czerwca 2022

  20 Czerwca 2022

 • Gdzie

  ulica:

 • Organizator

  https://www.facebook.com/PojazdyZabytkoweOlawa

 • WWW

 

VI Charytatywny Rajd Koguta 2022 Oława - Giżycko
16.06 - 20.06.2022


Finał w Giżycku 18 czerwca 
10.00 - 20.00

 

 


Informacja organizatora

 

Uczestnicy tej edycji będą musieli zmierzyć się z pokonaniem prawie 700 kilometrowej drogi, przebiegającej m. in. przez Warszawę. Po trudach trasy, każdy będzie miał okazję na odpoczynek na mazurskich plażach, które są doskonałym miejscem na wspólne podziwianie zachodu słońca. Nigdzie w Polsce zachody słońca nie są tak magiczne jak na Mazurach.

 

Burmistrz miasta oraz mieszkańcy Giżycka przyjmą nas z wielką radością, a miasto wspomoże nas w organizacji rajdu. Burmistrz zaoferował scenę, zespoły koncertowe, konferansjera, pomoc służb miejskich, pomoc medyczną oraz grochówkę wojskową dla uczestników. Jest to dla nas ogromna pomoc.

 

Meta odbędzie się na plaży w Giżycku. Będziemy czekać na Was 18.06 od godz. 10:00-20:00. Wszyscy uczestnicy którzy przyjadą, zostają wraz z pojazdami aby przywitać kolejne załogi. Miasto Giżycko przekaże 4 ha przy plaży, gdzie wszyscy spędzimy sobotę. Automatycznie zrobimy ogromny zlot. Wieczorem czekają na nas koncerty, grochówka, wkopanie palmy oraz wręczenie nagród na zakończenie rajdu.

Jak dobrze wiecie Rajd Koguta to wynik miłości do motoryzacji i pomagania. Oprócz pięknej przygody i doskonałej zabawy możemy pomóc wielu potrzebującym. W poprzedniej edycji, dzięki Wam udało się zebrać 532 089,32 zł. Czy i tym razem uda nam się pobić kolejny rekord? Wierzymy, że tak!

 

Pamiętajcie, że 100% zebranych pieniędzy trafia na cele charytatywne, a cały koszt organizacji finansowany jest prze Studio Reklamy Wena oraz nasze Muzeum Motoryzacji z Oławy.
Całą kwotę podzielimy na kilkadziesiąt chorych dzieci i kilkanaście fundacji. Pieniądze także trafią dla schroniska i fundacji dla zwierząt. Lista osób potrzebujących jest zawsze konsultowana z wieloma instytucjami, które zajmują się ludźmi, którzy potrzebują pomocy. Całą listę przedstawimy przed Rajdem, a po dokładnym przeliczeniu wszystkich wpłat podamy całą zebraną kwotę. Zaraz po zakończonym rajdzie, zrobimy przelewy zgodnie z wcześniej opublikowaną listą. Całe nasze rozliczenie pokażemy na naszym fb.

Kochani, wpisowe na VI Rajd Koguta 2022 wygląda następująco:

 • ekipa jadąca samochodem min 600zł
 • motocykliści min 200zł
 • rowerzyści min 50zł

Oczywiście znamy już Wasze serca i wiemy, że wpłacacie też więcej za co serdecznie dziękujemy.

 

Rejestracja na stronie www.zabytkowe.com.pl