Ciepłe Dywany | Weekend na wskroś makaronowy

Ciepłe Dywany | Weekend na wskroś makaronowy
 • Kiedy

  18 Listopada 2022 ● 18:00

  20 Listopada 2022● 20:00

 • Gdzie

  ulica: Tło dla Mew | Mazurska 124
  11-513 Rydzewo

 • Wstęp

  wstęp wolny

 • Organizator

  Tło dla Mew

 • Telefon

 • E-mail

Ciepłe Dywany

Weekend na wskroś makaronowy

18 - 20 listopada

Wstęp wolny

 

Plakat

 

- 18.11. Piątek

 

Od 18:00 – Kolacja przy świecach z grającą szafą Tła Przyfruńcie na makaronową kolację przy świecach i muzyczny wieczór z Szafą Grającą Tła. Popłyną melodie, które subtelnie wygładzą nasze rysy i wysmuklą gesty. Drogie Panie, dla każdej z Was… kieliszek czerwonego wina na kryształowej nóżce, w prezencie od Tła! Makaronowe kreacje i wariacje wyjdą spod utalentowanych rąk, znamienitej szefowej kuchni, Elli !

 

- 19.11. Sobota

 

Od 13:00 Kulinaria Tła- Serwujemy dania makaronowe.

Makaronowe kreacje i wariacje… kolorowe wstążki, troczki, witki aksamitne, pełne prostoty i  wyszukania, banalne i  elitarne zarazem… Okraszone smakami przywodzącymi na myśl wszystkie jeszcze nie odbyte podróże, nie skosztowane zapachy i krajobrazy, rozmowy które się nigdy nie odbyły.

Makaronowe kreacje i wariacje, przywodzące na myśl …  wyjdą spod utalentowanych rąk, znamienitej szefowej kuchni, Elli !

 

19:00 - Koncert Arkadiusz Szulc.

Oto po letnich, popisowych koncertach Arkadiusza Szulca, ten powraca do nas na jesienną scenę CIEPŁYCH DYWANÓW. Multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów. Uczestnik "Bitwa na głosy" & Must be the Music. W trasach koncertowych po całym świecie. Wykona znane, ukochane utwory w aranżacjach własnych. Od Pink Floyd, przez Myslovitz, Johny Cash'a czy Madonnę, aż po poezję śpiewaną w niebogłosy! On- w nietuzinkowej odsłonie! Zapowiadam najlepszą wersję nocy: bez trosk, uniesieni na ciepłych dywanach z frędzlami, w rozmarzonym rozbujaniu! Zbratani! Troszkę niepoprawni!                                               

 

- 20.11. Niedziela

 

13:00 Warsztaty Kulinarne dla dzieci z makaronowymi wstążeczkami.

Z głowami w białych obłoczkach, zanurzeni w chmurkach mąki… będziemy ugniatać, podsypywać, wałkować i turlać, ciąć na troczki i gotować! Aż powstaną nasze makarony, polane śmietanką, posypane cukrem, wymaziane domową konfiturą. A na koniec, w nagrodę za tą słodką pracę, będziemy wciągać jedną wstążeczkę po drugiej, aż będziemy cali umorusani, na wskroś najedzeni i bardzo szczęśliwi!