Samorząd

Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej

Dyżury Radnych

Dyżury Przewodniczącego Rady Miejskiej dr Roberta Kempy w każdy wtorek w godz. 8.00 - 9.00 w Biurze Rady Miejskiej.

 

Dyżury Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Jana Sekty w każdy poniedziałek w godz. 15.00 - 16.00 w Biurze Rady Miejskiej.

 

Termin spotkania z pozostałymi radnymi można ustalić telefonicznie bądź mailowo, poniżej kontakty.

 

Radni Rady Miejskiej VIII kadencji 2018 - 2023

  1. Andruszkiewicz Paweł Michał
    pawel.andruszkiewicz@rada.gizycko.pl tel. 513470387
  1. Andruszkiewicz Piotr Marek
    piotr.andruszkiewicz@rada.gizycko.pl tel. 505066884
  1. Boć Mirosław
    miroslaw.boc@rada.gizycko.pl tel. 660494403
  1. Brzeski Jacek
    jacek.brzeski@rada.gizycko.pl tel. 600279292
  1. Czopińska Małgorzata
    malgorzata.czopinska@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)
  1. Grzeszczak Paweł
    pawel.grzeszczak@rada.gizycko.pl tel. 501314774
  1. Jakowicz Marcin
    marcin.jakowicz@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)
  1. Jelec Andrzej
    andrzej.jelec@rada.gizycko.pl tel. 605336621
  1. Kaczorowska Małgorzata
    malgorzata.kaczorowska@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)
  1. Kempa Robert
    robert.kempa@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)
  1. Kunda Jerzy
    jerzy.kunda@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)
  1. Lubas Mirosław
    miroslaw.lubas@rada.gizycko.pl tel. 600004349
  1. Łobodziński Marcin
    marcin.lobodzinski@rada.gizycko.pl tel. 660561673
  1. Łukaszewicz Beata Jadwiga
    beata.lukaszewicz@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)
  1. Mistera Jadwiga Małgorzata
    jadwiga.mistera@rada.gizycko.pl tel. 600248851
  2. Popieluch Maria
    maria.popieluch@rada.gizycko.pl tel. 695200005
  1. Sarul Halina Marta
    halina.sarul@rada.gizycko.pl tel. 602591804
  1. Sekta Jan
    jan.sekta@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)   
  2. Szocik Andrzej (radny od 27 marca 2019 r.)
    andrzej.szocik@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)   

  3. Uminowicz Olga Anna
    olga.uminowicz@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)
       
  4. Zakrzewski Łukasz
    lukasz.zakrzewski@rada.gizycko.pl tel. 690008503