Dziesięciotysięczna posiadaczka GKM

W poniedziałek 11 lipca Burmistrz Giżycka przywitał w swoich progach dziesięciotysięczną posiadaczkę Giżyckiej Karty Mieszkańca.

Wniosek o kartę Michaliny Mróz złożyła 22 czerwca 2022 r.  jej mama, Karolina. Dziś Michalina wspólnie z rodzicami i bratem odebrała swoją wyjątkową kartę.

Poza kartami rodzina Mrozów otrzymała od burmistrza upominki z logo Giżycka i wejściówki do Boyen Water Park będącego partnerem GKM. Program Giżycka Karta Mieszkańca cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców, dlatego tym bardziej cieszy, że do współpracy włączają się wciąż nowi przedsiębiorcy. 

 

  • Listę wszystkich partnerów i zniżek można znaleźć na stronie https://gizycko.pl/lista-znizek-2/
  • Lokalnych przedsiębiorców zainteresowanych współpracą GKM zachęcamy do kontaktu z Biurem Promocji UM Giżycko tel. 798 617 629.

 


Giżycka Karta Mieszkańca to projekt kierowany do mieszkańców Giżycka. Karta umożliwia dostęp do szerokiego katalogu ulg i zwolnień obejmujących np. zniżki na pływalnię miejską, lodowisko czy imprezy biletowane, a także rabaty u lokalnych przedsiębiorców z rożnych branż. Operatorem karty jest Urząd Miejski w Giżycku.

 

Celem projektu jest promocja miasta oraz prezentacja szerokiej oferty instytucji miejskich. Giżycko diametralnie zmieniło się na przestrzeni ostatnich kilku lat, zarówno jego miejski krajobraz, jak i oferta kulturalna. Karta zapewni mieszkańcom dostęp do poszczególnych usług w promocyjnych cenach, dzięki czemu będą mogli na nowo poznać swe miasto. 

 

 

Więcej informacji o Giżyckiej Karcie Mieszkańca https://gizycko.pl/gizycka-karta-mieszkanca/