2023-05-25
Fotorelacja | Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego w Giżycku
W sobotę 20 maja w Giżycku rozegrano Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego. Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 1 zamieniła się na dłuższą chwilę w arenę rywalizacji sportowej pomiędzy miłośnikami tenisa stołowego w różnym wieku.
Na uwagę zasługuję fakt, że nieplanowanie turniej zyskał rangę międzynarodowego. Na turniej przyjechała bowiem grupa dzieci z Litwy z Wyłkowyszek, a wśród nich jeden młodzieniec z Ukrainy.
Organizatorzy, czyli Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im.św.Jana Pawła II w Giżycku oraz Giżycki Klub Tenisa Stołowego GKTS Giżycko przygotowali bogatą fotorelację z wydarzenia.
Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego 2023 - wyniki
Turniej rozegrany 20 maja 2023 r. w Giżycku Wyniki w poszczególnych kategoriach:
Skrzatki
1. Nadia Lachowicz - Giżycko
2. Maja Murawska - Giżycko
3. Dominika Borkowska - Pisanica 4. Kamila Kalicka - Pisanica
5-6. Laura Borkowska - Pisanica 5-6. Amelia Bućko - Pisanica
7-8. Lena Zarzecka - Giżycko
7-8. Nina Szpaczko - Pisanica 9-10. Maja Prokurat - Giżycko 9-10. Hania Wasiura - Giżycko
Skrzaty
1. Alan Danowski - Pisanica 2. Szymon Foks - Olsztyn
3. Tomasz Leśniak - Giżycko 4. Antoni Sołtysek - Giżycko 5. Olaf Michalec - Giżycko
Żaczki
1. Monika Pawłowska - Olsztyn
2. Iga Baniewska - Giżycko
3. Aleksandra Bronk - Giżycko
4. Maja Murawska - Giżycko
5-6. Nadia Lachowicz - Giżycko 5-6. Dominika Borkowska - Pisanica 7-8. Amelia Bućko - Pisanica
7-8. Hanna Kaczmar - Giżycko
Żacy
1. Kajus Paplauskas - Wyłkowyszki (Litwa) 2. Arijus Blažaitis - Wyłkowyszki (Litwa)
3. Alan Danowski - Pisanica
4. Karol Bielecki - Olecko
5-6. Bartosz Śleszyński - Ełk 5-6. Szymon Foks - Olsztyn 7-8. Alan Konrat - Olecko
7-8. Tomasz Leśniak - Giżycko 9-10. Błażej gajdek - Ełk
9-10. Mateusz Król - Bystry
Młodziczki
1. Iga Baniewska - Giżycko
2. Monika Pawłowska - Olsztyn 3. Aleksandra Bronk - Giżycko
Młodzicy
1. Paweł Ciak - Giżycko
2. Bartosz Orzoł - Giżycko
3. Kamil Kresin - Giżycko
4. Gytis Saukaitis - Wyłkowyszki (Litwa)
5-6. Sebastian Zduniak - Ełk
5-6. Kajus Paplauskas - Wyłkowyszki (Litwa) 7-8. Jan Bronk - Giżycko
7-8. Rapolas Brazauskas - Wyłkowyszki (Litwa) 9-12. Krzysztof Koncewicz - Giżycko
9-12. Bartosz Śleszyński - Ełk
9-12. Arijus Blažaitis - Wyłkowyszki (Litwa) 9-12. Alan Konrat - Olecko
13-14. Kacper Laskowski - Ełk
13-14. Karol Bielecki - Olecko
Kadet
1. Viacheslav Daniukov - Dniepr (Ukraina) 2. Kamil Kresin - Giżycko
3. Gytis Saukaitis - Wyłkowyszki (Litwa) 4. Sebastian Zduniak - Ełk
5-6. Paweł Ciak - Giżycko
5-6. Bartosz Orzoł - Giżycko
7-8. Lukas Cimermonas - Wyłkowyszki (Litwa) 7-8. Jakub Król - Bystry
9-11. Cyprian Kamiński - Bystry
9-11. Rapolas Brazauskas - Wyłkowyszki (Litwa) 9-11. Krzysztof Koncewicz - Giżycko
Junior
1. Viacheslav Daniukov - Dniepr (Ukraina) 2. Lukas Cimermonas - Wyłkowyszki (Litwa) 3. Jakub Król - Bystry
4. Jan Bronk - Giżycko
Masters Kobiet 35+
1. Marzena Jasińska - Olecko 2. Krystyna Janik - Giżycko
Open Kobiet
1. Iga Baniewska - Giżycko
2. Aleksandra Bronk - Giżycko 3. Maja Murawska - Giżycko 4. Nadia Lachowicz - Giżycko 5. krystyna Janik - Giżycko
Masters 40-59
1. Marek Różycki - Gołdap
2. Bogdan Wikarski - Gołdap
3. Jarosław Pietnoczka - Dobre Miasto 4. Mariusz Bronk - Giżycko
5-6. Eugeniusz Barczak - Giżycko
5-6. Leszek Siekaniec - Gawliki Wielkie 7. Krzysztof Benzef
Masters 60+
1. Janusz Rososiński - Giżycko
2. Robert Wieliczko - Gawliki Wielkie 3. Janusz Jurczyk - Giżycko
4. Krzysztof Skrzypczyk
OPEN
1. Marzena Jasińska - Olecko
2. Marek Różycki - Gołdap
3. Bogdan Wikarski - Gołdap
4. Jarosław Pietnoczka - Dobre Miasto 5-6. Mariusz Bronk - Giżycko
5-6. Kamil Ciszewski - Ełk
7-8. Janusz Rososiński - Giżycko
7-8. Kamil Kresin - Giżycko
9-12. Krzysztof Benzef - Giżycko
9-12. Robert Wieliczko - Gawliki Wielkie 9-12. Leszek Siekaniec - Gawliki Wielkie 9-12. Janusz Jurczyk - Giżycko
13-15. Dariusz Winikajtis - Ełk
13-15. Eugeniusz Barczak - Giżycko 13-15. Bartosz Orzoł - Giżycko
Wydarzenie współfinansowane ze środków budżetowych Miasta Giżycka