Graj w brydża | Klub Sportowy INEX zaprasza

W każdy wtorek, równo o 17.00, w Klubie Seniora przy ul. Królowej Jadwigi 9b rozgrywane są turnieje brydża sportowego. 

Na spotkania zaprasza Społeczny Klub Sportowy INEX działający od 2001 r. (do 2019 pod nazwą SMOLBUD), którym zarządzają Paweł Czacharowski, Marek Słowikowski i Zygmunt Raczkowski.

 

Giżyckie turnieje są popularne wśród mieszkańców regionu. Poza brydżystami z Giżycka i Węgorzewa, uczestniczą w nich też często gracze z Pisza, Olecka, a nawet stolicy! W turniejach rywalizuje zazwyczaj 10 – 18 par.  Aktywnych brydżystów grających w Giżycku w brydża sportowego jest ponad  50. Klub INEX występuje w 3 lidze brydżowej.

Brydż sportowy


Klub Sportowy INEX zaprasza wszystkich chętnych

do wzięcia udziału w cotygodniowych turniejach!

Wpisowe – 10,00 zł od pary. 

 WYNIKI COTYGODNIOWYCH TURNIEJÓW 

 

WIZYTÓWKA KLUBU


 

Warsztaty brydżowe w poniedziałki i czwartki

Klub zaprasza również na warsztaty brydżowe w każdy poniedziałek i czwartek od godz. 16.00 do klubu Pełna Chata przy ul. Królowej Jadwigi 3 a. W warsztatach biorą udział zawodnicy klubu, którzy w udzielają podstawowych informacji o grze w brydża, a bardziej zaawansowani mogą sprawdzić swoje umiejętności praktyczne w grze robrowej.

 

Turniej w randze Grand Prix 

Klub corocznie organizuje turniej w randze Grand Prix Województwa Mazurskiego – Memoriał Tadeusza Kądzielewskiego i Ryszarda Borodko. Turniej jest tradycyjnie rozgrywany w listopadzie każdego roku.

W 2022 r. zostały rozegrane Pierwsze Amatorskie Mistrzostwa Par w Brydżu Sportowym Powiatu Giżyckiego i Węgorzewskiego. W bieżącym roku, we wrześniu, planujemy  zorganizowanie drugiej edycji tej imprezy.

 

DANE KLUBU:

 

Społeczny Klub Sportowy INEX Giżycko

11-500 Giżycko, ul. Sienkiewicza 15

Prezes - Paweł Czacharowski

 

KONTAKT:

Tel. 608 411 847

p.czacharowski@onet.pl

waldek.sadurski@gmail.com

biuro@gizycko.pro (Skarbnik – Marek Słowikowski)

 

DYSCYPLINA SPORTOWA:

Brydż porównawczy