Granty dla NGO | FRDL

Projekt Building Bridges – Civic Capital in Local Communities to projekt realizowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego finansowany w ramach  programu Unii Europejskiej CERV (Obywatele, Równość, Prawa i Wolności).

 

Zauważyłeś problem w społeczności lokalnej, w której działa Twoja organizacja? Możesz rozwiązać go realizując projekt  finansowany z grantów interwencyjnych. W ramach projektu Building Bridges można ubiegać się o granty w wysokości od 3 do 8 tys. euro. Okres realizacji projektu to od 3 do 8 miesięcy.

ZGŁOŚ SIĘ

Dowiedz się więcej na webinarium informacyjnym. Opowiemy, jakie działania mogą być finansowane w ramach projektu, jak złożyć wniosek i jak przygotować się do dalszych działań.

 

 WEŹ UDZIAŁ

Czym jest projekt Building Bridges?

Projekt potrwa trzy lata. Działania składające się na projekt będą realizowana w ramach dwóch ścieżek. Pierwsza ścieżka dotyczy szkoleń dla organizacji społeczeństwa obywatelskiego. Druga ścieżka to program grantów, z których mogą korzystać organizacje. Celem projektu jest także sieciowanie organizacji poprzez uczestnictwo w sieciujących spotkaniach stacjonarnych. W trakcie trwania projektu co roku odbędą się Ogólnopolskie Kongresy Współpracy Lokalnej. 
Więcej na temat grantów, szkoleń i innych wydarzeń w projekcie na stronie internetowej BB.FRDL.PL