Hokej na lodzie | Trwa nabór!

Masters Junior Giżycko zaprasza dzieci do sekcji hokejowej. Zajęcia na lodzie odbywają się w poniedziałki i czwartki w Mazurskim Centrum Sportów Lodowych i dodatkowo na siłowni. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Dołączyć można niezależnie od umiejętności.  W mieszanej drużynie, o pełnym przekroju wiekowym, odnajdzie się każdy, grają w niej zarówno dziewczyny, jak i chłopcy, a najmłodszy zawodnik ma 5 lat!Drużyna hokeja

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wystarczy przyjść w poniedziałek lub czwartek na trening na lodowisku! Na początek wystarczy wziąć ze sobą łyżwy i chęci do spróbowania czegoś nowego.

CHCESZ UPRAWIAĆ SPORT INNY NIŻ WSZYSCY? DOŁĄCZ DO NAS PODCZAS TRENINGÓW HOKEJA NA LODZIE! PRZYJMUJEMY DZIECI W KAŻDYM WIEKU. ZAJĘCIA NA LODZIE ODBYWAJĄ SIĘ W MAZURSKIM CENTRUM SPORTÓW LODOWYCH W GIŻYCKU PRZY UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 7D  W PONIEDZIAŁKI I CZWARTKI W GODZ. 18-20. DODATKOWO ORGANIZOWANE SĄ ZAJĘCIA NA SIŁOWNI  W MIEJSKIEJ BAZIE SPORTÓW WODNYCH W GIŻYCKU PRZY UL. DĄBROWSKIEGO 14  W ŚRODY W GODZ. 17-18 ORAZ  W SOBOTY W GODZ. 10-11. DRUŻYNĘ TRENUJĄ LAUREACI NAGRÓD BURMISTRZA W DZIEDZINIE  KULTURY I SPORTU ZA LATA 2020 I 2021 : DANIEL ROCKI - Dyplomowany trener hokeja na lodzie. Trenujący grupy dziecięce, młodzieżowe i seniorskie klubu „Masters Giżycko”. JERZY GAWARECKI - Dyplomowany trener hokeja na lodzie i kolarstwa. Dyplomowany Menager  Sportu. Trenujący grupy dziecięce, młodzieżowe  i seniorskie klubu „Masters Giżycko” sekcji kolarskiej i hokeja na lodzie. TRENINGI GRUPY HOKEJOWEJ ORGANIZOWANE SĄ PRZEZ MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI  W GIŻYCKU.

Informacja i zdjęcie: facebook.com/mastersjuniorgizycko