Jarmark Bożonarodzeniowy w Giżycku

Jarmark Bożonarodzeniowy w Giżycku

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w niedzielę 18 grudnia na targowisku miejskim.

To doskonała okazja, by nabyć unikatowe przedmioty wytworzone przez lokalnych rękodzielników - oryginalne upominki, wyjątkowe, ręcznie wykonane ozdoby, a także przysmaki kuchni regionalnej na świąteczny stół. Gorąco namawiamy do odwiedzania straganów podczas jarmarku - możemy zakupić jedyne w swoim rodzaju przedmioty i tym samym wesprzeć rodzimych wytwórców.

 

Zachęcamy również lokalnych wystawców, rękodzielników, stowarzyszenia, fundacje oraz przedsiębiorców do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym i zaprezentowania swoich wyrobów oraz produktów wszystkim odwiedzającym stoiska (informacje pod nr tel. 502 058 445).

 

Podczas Jarmarku zaplanowano także blok artystyczny oraz wizytę prawdziwego Św. Mikołaja!

 

Program:

9.00 - 14.00 Świąteczny Kiermasz Rozmaitości

11.00 Oficjalne otwarcie jarmarku, prezentacja stoisk

11.15 Występy artystyczne:

  • Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Koralik"
  • Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1
  • Zespół wokalny "Z wiatrem"
  • Zespoły taneczne GCK
  • Szkoła tańca FLESZ
  • The Sunset

Podczas wydarzenia wspieramy małego giżycczanina Adasia Mantrybę - zachęcamy do udziału w zbiórce charytatywnej, wypatrujcie wolontariuszy z puszkami!

 

Organizator Jarmarku: Giżyckie Centrum Kultury 

Informacje pod nr tel. 502 058 445

 


Już od 1 grudnia na oficjalnej stronie Miasta Giżycka rozpoczynamy także GIŻYCKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY ONLINE - na wirtualnych straganach prezentować będziemy bogatą i różnorodną ofertę lokalnych twórców, rzemieślników i restauratorów. Jarmark online wpisał się już w świąteczną tradycję Giżycka - kontynuujemy go od 2020 roku, z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych.

Zachęcamy do podsyłania na promocja@gizycko.pl linków stron www i mediów społecznościowych osób, firm itp., które chciałyby znaleźć się ze swoją ofertą w bazie naszego Jarmarku Online.