Kino Nowa Fala | listopadowy repertuar

Zapraszamy do Kina Nowa Fala!

Od 4 listopada na ekranie jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2022 roku – „Listy do M. 5”. To kontynuacja najbardziej przebojowej serii filmowej w naszym kraju, którą w kinach zobaczyły miliony Polaków!

Wraz z „Listami do M. 5” na ekranie debiutuje film „Kopciuszek i kamień życia” – urokliwa propozycja dla najmłodszych, film, który powinien zainteresować też szkoły i przedszkola.

 

9 i 10 listopada w kinie pojawią się też 4 seanse powtarzające jedno z największych filmowych zaskoczeń w ostatnim czasie – „Anię” – wzruszający dokument o życiu nieodżałowanej Anny Przybylskiej.

W ostatni weekend film ten wyprzedał się w całości, seanse zorganizowano na wyraźne życzenie widzów, którym nie udało się wejść na salę.

 

12 listopada do Nowej Fali zawita film „King i mój przyjaciel lew” – film familijny z ogromnym przesłaniem.

Poza tym pojawi się również „Prorok”, filmowa adaptacja biografii Kardynała Stefana Wyszyńskiego w obiektywie uznanego reżysera Michała Kondrata.

 

18 listopada to dzień, w którym na ekranie pojawią się lżejsze, ale nie mniej atrakcyjne propozycje!

„Nel i tajemnica Kurokota” to film dla najmłodszych.

„Bilet do raju” to Hollywoodzki hit z niezwodnymi Julią Roberts i Georgem Clooneyem.

Tego dnia do kin w całej Polsce, w tym w Giżycku, wchodzi czarna komedia o ważnym wydarzeniu rodzinnym w trakcie stanu wojennego – „Chrzciny”.

 

25 listopada na ekranie pojawi się kinowa adaptacja bardzo popularnej serii dla najmłodszych (zalecana nawet dla czterolatków!) – „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”.

Poza tym dwie świetne polskie komedie! „Święta inaczej”, czyli film, który może stać się kolejnym świątecznym klasykiem i „Gorzko, gorzko” z plejadą gwiazd na ekranie (Mateusz Kościukiewicz, Rafał Zawierucha, Agnieszka Więdłocha, a za kamerą Tomasz Konecki).

 

Dla każdego coś miłego, do zobaczenia w Kinie Nowa Fala!