Letnie Studio Radiowe ZET Cafe


Nastawcie Radio Zet
na żeglarską sobotę w Giżycku!  


Letnie Studio Radiowe ZET Cafe
14 lipca (sobota) od godz. 12.00 - 17.00
Port Ekomarina Giżycko
Giżycko na trasie ZET Cafe 2018!

 


 
Trzecim przystankiem na trasie mobilnego studia Radio ZET będzie Giżycko. Zapraszamy w sobotę 14 lipca do radiowego miasteczka w Porcie Ekomarina. Będzie można zobaczyć jak powstaje program radiowy na żywo, spotkać ciekawych ludzi i napić się kawy w strefie kawiarni. W roli gospodarza wystąpi Agnieszka Kołodziejska. 

Podczas radiowego programu dziennikarze opowiedzą o bezpieczeństwie - pomoże im w tym wspólne przepłynięcie i rozmowa z funkcjonariuszami Policji nową łodzią motorową. Lot samolotem ze Stanisławem Tołwińskim to wspaniała okazja do porozmawiania o Mazury AirShow 2018, natomiast występ gwiazdy szantowego zespołu Klang zachęci do udziału w tegorocznej edycji Festiwalu "Szanty z Folkiem". O wrześniowym "Zlocie Pojazdów Zabytkowych" opowie pasjonat motoryzacji Andrzej Mielec.


Co więcej? Mnóstwo rozmów z żeglarzami i o żeglarzach oraz o wydarzeniach związanych z wodą m. in. o Jachotwym Kinie Letnim i Mazurskich Targach Sportów Wodnych. Gośćmi reprezentującymi giżycką, żeglarską społeczność
będą m .in. kierownik Portu Ekomarina Dariusz Klimaszewski i starszy bosman Rafał Ciechanowicz.


 

WSTĘP WOLNY!

Po więcej ciekawostek, obrazków, czy filmików z dnia z radiem ZET zaglądajcie na naszego FB (mojegizycko) i profile radia ZET (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet)
fot. Radio ZET