Magda Umer | Ocalić od zapomnienia

Magda Umer | Ocalić od zapomnienia
 • Kiedy

  1 Października 2022

  1 Października 2022

 • Gdzie

  ulica: Konarskiego
  Nr domu: 8
  11-500 Giżycko

 • Organizator

  Giżyckie Centrum Kultury

 Ocalić od zapomnienia

Koncert Magdy Umer z zespołem

Sobota 1 października o 20.00

Giżyckie Centrum Kultury

 

 

Wydarzeniu towarzyszy zbiórka pieniężna na rzecz Adasia Mantryby

 

Koncert Magdy Umer

 

Giżyckie Centrum Kultury ma zaszczyt zaprosić na koncert wyjątkowej artystki, która zagości na naszej scenie już 1 października!

Magda Umer, bo o niej mowa, to mistrzyni interpretacji piosenki literackiej. Perfekcyjne łączenie muzyki ze słowem sprawiło, że w latach 70-tych ubiegłego stulecia śpiewane przez Nią piosenki stały się wręcz przebojami.


W 2000 za „wybitne zasługi w działalności w ruchu studenckim, za osiągnięcia w pracy zawodowej i społecznej” została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.


28 kwietnia 2009 z rąk ministra kultury i dziedzictwa narodowego Bogdana Zdrojewskiego odebrała Złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Dzień później w Teatrze „Polonia” w Warszawie odbył się recital Umer z okazji jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej.
W 2015 zrealizowała i poprowadziła koncert „Scenki i obscenki, czyli Jeremiego Przybory piosenki” w ramach 52. KFPP w Opolu, gdzie dodatkowo otrzymała Grand Prix za „całokształt opolski”.

 

Bilety w cenie 60 zł / z Giżycką Kartą Mieszkańca: 48 zł; dostępne są online bilety >>klik<< lub stacjonarnie w kasie GCK (ul. Konarskiego 8).

 

Uwaga! Osoby uprawnione do zakupu biletu ulgowego (z Giżycką Kartą Mieszkańca) są zobowiązane do okazania GKM przed wejściem na teren koncertu. Bilet ulgowy bez Giżyckiej Karty Mieszkańca będzie uznawany za nieważny. Jedna Giżycka Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu jednego biletu ulgowego.

 

Podczas wydarzenia będzie prowadzona relacja foto/video. wejście na teren imprezy równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na stronie internetowej organizatora, mediach społecznościowych oraz platformie Youtube.