Mikołaj i Śnieżynka | Spotkaj ich w Giżycku już 6 grudnia

Mikołaj i Śnieżynka tradycyjnie zawitają do Giżycka już 6 grudnia! Będą pozdrawiać mieszkańców, robić wspólne zdjęcia i zbierać listy z życzeniami pod choinkę.


Zapraszamy na spotkanie ze Świętym Mikołajem i uroczą Śnieżynką!
Wtorek 6 grudnia 2022 r. | w godz. 9.00 - 16.30

Plakat Mikołaj i Śnieżynka

W najbliższy wtorek wypatrujcie

tej świątecznej pary w naszym mieście! 


 
Co roku 6 grudnia, w dniu swoich imienin, Mikołaj wraz ze Śnieżynką przyjeżdżają do naszego miasta, by swoją obecnością cieszyć wszystkich giżycczan. Radość i wzruszenie ze spotkania świątecznej pary gwarantowane! Emocje towarzyszące temu wyjątkowemu wydarzeniu udzielają się każdemu, kto ma szczęście spotkać świąteczną parę na swojej drodze.  

 

Mikołaj i Śnieżynka 6 grudnia będą przemierzać ulice Giżycka. Wypatrujcie ich uważnie ze swoich okien. Każdy na pewno ich usłyszy, jeżeli tylko będzie miał uchylone okno - charakterystyczny dźwięk mikołajowego dzwonka i gromkie "ho ho ho" będzie zapowiedzią tego długo oczekiwanego spotkania.  Zachęcamy zatem do śledzenia trasy Mikołaja i wyjątkowej czujności we wtorek 6 grudnia w godzinach od 9.00 do 16.30.  

 

 

Trasa Świętego Mikołaja i Śnieżynki:

christmas-g2ee7f69b5_1280_kopia 

 

START

9:00 - 9:50 ul. Warszawska - Szpital (przejście dookoła budynku) + SOR + Oddział Pediatryczny

10.00 - 10.50 ul. Moniuszki

11:00 - 11:40 ul. Olsztyńska od mostu obrotowego do ronda

11:50 - 12:30 Plac Grunwaldzki

12:40 - 13:20 ul. Kazimierza Wielkiego

13:30 - 14:10 ul. Królowej Jadwigi

14:20 - 15:00 Osiedle XXX-lecia Wolnych Wyborów

15.10 - 16.30 ul. Warszawska i Centrum Pasaż - WSPÓLNE ZDJĘCIE z Mikołajem i Śnieżynką dla chętnych dzieci i dorosłych przy napisie noworocznym 2022

 

Machajcie z okien, pozdrawiajcie, róbcie pamiątkowe zdjęcia,
cieszcie się wizytą Świętego Mikołaja i Śnieżynki
w pięknym naszym Giżycku!

Mikołaj i Śnieżynka z wizytą w Giżycku_fot. J.Maciejewska-Kucfir UM GiżyckoMikołaj i Śnieżynka z wizytą w Giżycku_fot. J.Maciejewska-Kucfir UM GiżyckoMikołaj i Śnieżynka z wizytą w Giżycku_fot. J.Maciejewska-Kucfir UM GiżyckoMikołaj i Śnieżynka z wizytą w Giżycku_fot. J.Maciejewska-Kucfir UM GiżyckoMikołaj i Śnieżynka z wizytą w Giżycku_fot. J.Maciejewska-Kucfir UM GiżyckoMikołaj i Śnieżynka z wizytą w Giżycku_fot. J.Maciejewska-Kucfir UM GiżyckoMikołaj i Śnieżynka z wizytą w Giżycku_fot. J.Maciejewska-Kucfir UM GiżyckoMikołaj i Śnieżynka z wizytą w Giżycku_fot. J.Maciejewska-Kucfir UM GiżyckoMikołaj i Śnieżynka z wizytą w Giżycku_fot. J.Maciejewska-Kucfir UM GiżyckoMikołaj i Śnieżynka z wizytą w Giżycku_fot. J.Maciejewska-Kucfir UM Giżycko

Fot. i plakat: gizycko.pl/ J. Maciejewska-Kucfir