Pierwsze seanse w ramach Kina Letniego - 4 i 5 lipca

Kino Letnie w Giżycku startuje już 4 lipca. Plenerowe projekcje w wakacyjne wtorki oraz środy odbywać się będą tradycyjnie w Porcie Ekomarina Giżycko o godz. 21.30. Zapewniamy dobre kino, leżaki i wyjątkową atmosferę kina pod chmurką. 

We wtorek 4 lipca inauguracja festiwalu o godz. 21.00 - wieczór uświetni pokaz filmu "IO". Przed seansem odbędzie się specjalna projekcja filmu krótkometrażowego "Pani Basia" z udziałem reżysera Pawła Deląga.

"IO" - to oglądany z perspektywy zwierzęcia, świat wydaje się tajemniczą zagadką. IO, szary osiołek o melancholijnych oczach, spotyka na swojej drodze ludzi dobrych i złych, doświadcza radości i bólu. Jego losem rządzi przypadek, który w sekundę zmienia szczęście w rozpacz, a smutek w nieoczekiwaną błogość. Ale IO ani na chwilę nie traci swojej niewinności.  https://kinoletnie.pl/film/330

Plakat 

W środę 5 lipca na ekranie kultowy dramat "Casablanca". Rick Blaine mieszka w ogarniętej wojną Casablance. Miasto wypełnione jest uchodźcami, mającymi nadzieję przedostać się do Ameryki. Wśród nich są uciekający przed nazistami Ilsa Lund i Victor Laszlo. Ugarte, handlarz z czarnego rynku, daje Rickowi dwie wizy. Przychodzi po nie Ilsa, dawna miłość Ricka z czasów, kiedy mieszkał w Paryżu. Blaine zaczyna zastanawiać się nad zatrzymaniem wiz i wyjazdem razem z Ilsą. https://kinoletnie.pl/film/331

PlakatCały wakacyjny repertuar, harmonogram projekcji i zwiastuny filmów na stronie www.kinoletnie.pl. Filmy można będzie oglądać również z jachtów, dla widzów podobnie jak w roku ubiegłym, uruchomiono specjalną częstotliwość radiową 87,7 MHz.

UWAGA! W przypadku niepogody, seanse odbędą się w budynku Ekomariny.

Aktualności, relacje i ciekawostki dostępne na Facebooku i Instagramie @BNPParibasKinoLetnie.