Poleć śmigłowcem w czasie weekendu z Giżycko Air Show!

Zapraszamy na loty widokowe śmigłowcem w ramach Giżycko Air Show! Loty będą realizowane od czwartku 31 sierpnia do niedzieli 3 września z Mazury Residence koło Giżycka.

Odkrywanie podniebnych wrażeń możliwe dzięki grupie Heli Solution. Ekipę tworzy doświadczony zespół, regularnie prezentujący swój kunszt na pokazach lotniczych w całej Polsce i Europie. Loty będą realizowane śmigłowcem Robinson R44.

Fot. Sławek KrajniewskiFot. Bartosz SzarszewskiFot. Emil KucharskiFot. Dariusz Lewandowski

Robinson R44 to jeden z najbardziej popularnych śmigłowców na świecie, który imponuje prędkością lotu i komfortem. Jest wykorzystywany praktycznie we wszystkich zakątkach świata zarówno w celach prywatnych, jak i biznesowych i szkoleniowych. W niektórych państwach eksploatowany jest również przez siły powietrzne. 

 

Na pokładzie może być do trzech pasażerów. Lot kosztuje 200 zł od osoby i trwa 3-4 minuty. To wielka, lotnicza przygoda!

 

Latanie jest jednym z najpiękniejszych doświadczeń, jakie może być udziałem człowieka. Doświadczenie to nie jest przeznaczone tylko dla wybranych... piękno latania może odkryć i smakować każdy. Jedną z możliwości zaznania tej magii są loty śmigłowcem - zaprasza szkoła Heli Solution. Odkryj poezję latania i daj się porwać podniebnym emocjom. Już dziś zapraszamy Was do weekendowego latania z Heli Solution.

 

Telefon kontaktowy w sprawie lotów śmigłowcem: 504 987 771.