Repertuar na sierpień | Kino Nowa Fala

Lipiec dobiega już końca, więc prezentujemy repertuar na sierpień, który jest naprawdę bogaty i przyciągający.


W tym miesiącu w Kinie Nowa Fala stawiamy głównie na dwa tytuły rodem z Hollywood: „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw” oraz „Pewnego razu… w Hollywood”. W związku z wymaganiami dystrybutora obu filmów, w sierpniu będą to jedyne dwa filmy, które pojawią się na naszym ekranie w dniu premiery. Są jednak tego warte.


Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw” to spin off jednej z najbardziej kasowych serii filmowych na świecie (8 dotychczasowych filmów zarobiło prawie 5 miliardów dolarów), która w Polsce z filmu na film rośnie coraz bardziej. Na ekranie od 2 do 15 sierpnia.


„Pewnego razu… w Hollywood” to film, którego przedstawiać raczej nie trzeba. 9 produkcja Quentina Tarantino. Film – legenda, o którym krytycy, którzy widzieli film, rozpisują się w samych superlatywach. Historia stworzona przez Hollywood, o Hollywood i z Hollywood w roli głównej. A w obsadzie… nasz rodak Rafał Zawierucha, który wcielił się w postać Romana Polańskiego.


Przy okazji giżyckiej premiery filmu, już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy 17 sierpnia – tego dnia nasza publiczność będzie mieć okazję spotkania z Rafałem Zawieruchą.


Spotkanie, realizowane w ramach festiwalu Kino Letnie Sopot – Zakopane w Giżycku, poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. Szczegóły niebawem, a sam film widzowie z Giżycka będą mogli zobaczyć od 16 sierpnia do 5 września.


Kino Nowa Fala od początku działalności z mocnym naciskiem prezentuje polskie produkcje. Również w sierpniu, na naszym ekranie pojawią się dwa wyjątkowe filmy: 11 sierpnia zapraszamy na powtórną premierę filmu „Faraon”! Szczegóły w artykule na stronie mojegizycko.pl zobacz... Od 30 sierpnia do 5 września na ekranie świetna komedia kryminalna „Na bank się uda”.


Dla dzieci, poza absolutnym hitem „Król lew” (ponad 1 000 widzów w pierwszy weekend!) przygotowaliśmy:
- urokliwe „Paskudy. Ugly dolls”,
- „Mary Poppins powraca”, który wyświetlamy z okazji 120 urodzin P. L. Travers, czyli autorki literackiego pierwowzoru,
- niesamowitą wizualnie „Krainę cudów”,
- i kolejny wielki hit… (na dziś prawie 1 mld USD globalnych wpływów): „Toy Story 4”!


Repertuar filmowy zamykamy przezabawną komedią „Oszustki” z Anne Hathaway i Rebel Wilson w rolach głównych.


A dla melomanów przygotowaliśmy zupełnie nowy koncert Andre Rieu – Zatańczymy?, który w Giżycku zagramy 15 sierpnia.


Zapraszamy!