Sandra Kopiczko z kolejnym medalem Mistrzostw Świata!

Sandra Kopiczko wywalczyła brązowy medal podczas ostatnich Mistrzostw Świata w Triathlonie, które odbyły się 26 listopada w Abu Dhabi. Zawodniczka UKS Medyk Giżycko zajęła także 8 miejsce w kategorii OPEN Age-Group na dystansie olimpijskim (1500/40/10).

Sandra sięga po kolejne zwycięstwa pod okiem trenera Piotra Gritznera Prezesa UKS Medyk Giżycko. Medal jest zwieńczeniem niezwykle wymagającego sezonu zawodniczki, a zarazem powodem do dumy dla całego sportowego Giżycka!

 

Dzięki relacjom na portalach społecznościowych można było śledzić na bieżąco sportową przygodę naszej zawodniczki. Jak przyznaje, najbardziej wymagającym etapem rywalizacji był bieg. Charakaterystyczna dla Zjednoczonych Emiratów Arabskich temperatura dawała się we znaki. Pływanie także nie było łatwe, za to rower okazał się najlepszą częścią wyścigu. Niezwykła mobilizacja i determinacja ostatecznie doprowadziły naszą zawodniczkę do zwycięstwa i wróciła do Giżycka, które tak pięknie reprezentowała, z kolejnym medalem mistrzostw świata!

 

Zapraszamy na fotorelację i do przeczytania ostatniego wywiadu Sandry Kopiczko, którego udzialiła dla triathlonlife.pl

Sandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu DabiSandra Kopiczko podczas Mistrzostw Świata w Triathlonie Abu Dabi

Fot. z zasobów Sandry Kopiczko i klubu UKS Medyk Giżycko