Serock podgląda Giżycko

W czwartek 29 września w Giżycku gościła delegacja z Serocka, miasta położonego w powiecie legionowskim województwa mazowieckiego. Towarzyszyli im przedstawiciele Wojskowej Akademii Technicznej, z którymi planują wspólny projekt nabrzeżowy. 

Przedstawiciele samorządu Serocka i akademii, zainteresowani giżyckimi inwestycjami portowymi, postanowili odwiedzić nasze miasto, by z bliska przyjrzeć się funkcjonowaniu oraz wymienić informacje z osobami bezpośrednio zaangażowanymi w codzienne życie portu.

Wizyta Serocka

 

Goście wysłuchali prezentacji burmistrza Wojciecha Karola Iwaszkiewicza dotyczącej kluczowych przedsięwzięć, zwiedzili port Ekomarina, a także mieli okazję porozmawiać z kierownikiem portu Dariuszem Klimaszewskim, kierownikiem wyszkolenia Wojciechem Cabanem, na co dzień prowadzącym bezpłatne warsztaty żeglarskie oraz prezes Giżyckiej Grupy Regatowej Alicją Klimaszewską, odpowiedzialną za działanie klubu. W spotkaniu uczestniczył również zastępca burmistrza Cezary Piórkowski, który pokazał gościom nową siedzibę Miejskiej Bazy Sportów Wodnych.

 

Wizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z SerockaWizyta delegacji z Serocka