Targi Pracy i Edukacji "Kierunek Kariera"

Targi Pracy i Edukacji "Kierunek Kariera"
 • Kiedy

  17 Kwietnia 2024

  17 Kwietnia 2024

 • Gdzie

  ulica: Tadeusza Kościuszki
  Nr domu: 23
  11-500 Giżycko
  Miejsce: Zespół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu

 • Organizator

  Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Olsztynie

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Giżycku wyszło z inicjatywą zorganizowania w Giżycku 17 kwietnia 2024 r. Targów Pracy i Edukacji pod hasłem przewodnim "Kierunek Kariera".

Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku. Celem inicjatywy jest pomoc młodym ludziom w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjno-zawodowej, umożliwienie młodzieży nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, specjalistami rynku pracy oraz poznanie oferty dydaktycznej szkół wyższych i policealnych. Do uczestnictwa w przedsięwzięciu planujemy zaprosić instytucje rynku pracy, lokalne firmy, agencje zatrudnienia , które poszukują pracowników, przedstawicieli służb mundurowych, a także placówki oświatowe i uczelnie wyższe. Targi Pracy i Edukacji stanowić będą okazję dla lokalnych pracodawców do zaprezentowania prowadzonej działalności, przedstawienia ofert zatrudnienia oraz wymagań stawianych potencjalnym kandydatom do pracy. 

 

Tegoroczne targi wpisują się w ogólnopolskie wydarzenie, jakim jest Rok Edukacji Ekonomicznej ustanowiony przez Senat RP. Podczas targów młodzież z Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu weźmie udział w seminarium o tematyce ekonomicznej, które przeprowadzą zaproszeni specjaliści. 

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem Burmistrza Giżycka. 

 

Plakat