Joanna Jędrzejczyk i Adrian Mielnik odwiedzili giżycki Dom Dziecka

O tym, że warto mieć marzenia i wytrwale dążyć do ich spełniania przekonywali podopiecznych giżyckiego Domu Dziecka Jaś, Małgosia, Wojtek w Giżycku - znany dziennikarz pochodzący z Giżycka Adrian Mielnik i zaproszona przez niego wielokrotna mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk. Spotkanie odbyło się w poniedziałek 19 lutego.

Dzieci otrzymały od gości wspaniałe prezenty... o których wydawałoby się można tylko pomarzyć... a jednak! Wszystkie dzieciaki z placówki wyjadą na tygodniowe wakacje do Hotelu Arłamów - pieniądze na ten cel uzbierał dla nich sam Adrian, podczas zbiórki zorganizowanej w swoje urodziny. 

 

Adrian Mielnik - Giżycko ciągle ma w sercu!

Adrian Mielnik pochodzi z Giżycka. Od zawsze marzył o dziennikarstwie i dzięki ciężkiej pracy to marzenie udało się zrealizować. Jest jednym z głównych reporterów Grupy TVN i zajmuje się tematyką sportu oraz show-biznesu. Z okazji swoich urodzin, Adrian zorganizował licytacje, z zamiarem uzbierania funduszy dla podopiecznych giżyckiego Domu Dla Dzieci Jaś, Małgosia, Wojtek. Na urodziny przybyło 300(!) gości, licytacje przebiegły wyjątkowo pomyślnie i udało się zebrać kwotę niemal 60 tys. zł!

 

fot. A. Mielnik

 

Goście licytowali m. in. piłki z autografami Igi Świątek, Marcina Gortata, Roberta Lewandowskiego, weekend w hotelu Sheraton w Sopocie, przejażdżkę Ferrari F8 Spider, kolację VIP w restauracji Ogrody, koszulki z autografami polskiej reprezentacji w piłce nożnej i koszykowej, plastron narciarski z podpisami kadry skoczków i wiele, wiele innych, bardzo atrakcyjnych voucherów i pamiątkowych gadżetów.

 

fot. A. Mielnik

 

Spotkanie w Giżycku

Dziennikarz do Giżycka zabrał ze sobą nie tylko wspaniałe prezenty. Poza wakacjami, dzieci otrzymały z fundacji JJ Stars Foundation także nową konsolę z zestawem gier, plecaki sportowe oraz świeże skrzynki z owocami od firmy Warmia Fruit z Olsztyna. Na zaproszenie Adriana, w spotkaniu wzięła także udział znana sportsmenka, wielokrotna mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk. Ta wizyta sprawiła dzieciom niesamowitą niespodziankę, szczególnie, że jest wśród nich wielu miłośników sportu. Goście poświęcili dzieciom naprawdę dużo czasu, podzielili się z nimi inspirującymi historiami, odpowiedzieli na każde z zadawanych pytań, a także robili wspólne pamiątkowe zdjęcia i dzielili się autografami. Spotkanie na pewno na długo zostanie w pamięci dzieci i być może stanie się dla wielu z nich inspiracją, bo goście udowodnili, że warto mieć marzenia i dążyć do ich spełniania.

 

Spotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Adrianem MielnikiemSpotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Adrianem MielnikiemSpotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Adrianem MielnikiemSpotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Adrianem MielnikiemSpotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Adrianem MielnikiemSpotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Adrianem MielnikiemSpotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Adrianem MielnikiemSpotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Adrianem MielnikiemSpotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Adrianem MielnikiemSpotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Adrianem MielnikiemSpotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Adrianem MielnikiemSpotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Adrianem Mielnikiem  

 

fot. gizycko.pl/ J. Maciejewska-Kucfir