Joga dla dzieci

Joga dla dzieci
 • Kiedy

  28 Maja 2022 ● 10:30

  28 Maja 2022● 11:30

 • Gdzie

  ulica: Smętka
  Nr domu: 21
  11-500 Giżycko

 • Wstęp

  25 zł

 • Organizator

  Joga Marzeń

 • Telefon

 • E-mail

Joga dla dzieci to przede wszystkim zabawa.
To właśnie tu w lekkiej formie dzieci poznają pozycje jogi nadając im nazwy lub podążając za opowieścią. Nie ma tu nudy. Jest oddech, asany, uważność, relaks, a wszystko w lekkiej, ale przemyślanej formie. Zajęcia dostosowane do poszczególnych grup wiekowych.
Regularna zabawo-praktyka:
- pomaga dzieciom zwiększyć elastyczność ciała,
- uczy akceptacji i szacunku do siebie,
- buduje koordynację i balans ciała
- zwiększa świadomość oddechu
- wzmacnia koncentrację.
Dla kogo?
Dla wszystkich dzieci w wieku od 4 do 10 lat, które chcą spróbować.
Zapraszamy również rodziców, jeśli chcą wziąć udział we wspólnej zabawie.
Prowadząca:
Magdalena Sobieszuk – certyfikowany instruktor Jogi dla dzieci ( RYT500 Yoga Alliance), wychowawca kolonijny, animator czasu wolnego.
Prywatnie mama 10-latka, miłośniczka jogi, leśnych spacerów, pływania na SUPie, czytania książek i długich wypraw ze swoim psem.
Moja droga do jogi dla dzieci rozpoczęła się od pracy nad sobą. To w jodze odnajduję spokój i równowagę, daję sobie szansę na bycie sobą.
Zauważyłam, że mój 10 letni syn, który jak wielu chłopców w jego wieku jest wulkanem energii, ale ma też potrzebę relaksu. Której nie umiał zrealizować nawet gdy starałam się mu pomóc. Do czasu, aż zobaczył jaka wracam do domu po własnej praktyce jogi.
W dobie rozpraszaczy, komputerów, telefonów i miliona opcji do wyboru – warto jest nauczyć się odpoczywać i nauczyć tego nasze dzieci. Tak zrodziła się moja droga do jogi dla dzieci. Zapraszam do odwiedzenia tego mojego „małego świata”, który staram się tworzyć na zajęciach.
Zapisy na zajęcia i więcej informacji pod numerem telefonu 534421588 lub 538453377, też w formie wiadomości na stronie Paniodasanv lub Joga Marzeń.
Ilość miejsc ograniczona.
Zajęcia odbywają się w kameralnej grupie 10 osób.
Inwestycja:
60 minut/25 zł