Scroll Indicator
Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej

Platforma dialogu społecznego

Program 500+

2016-05-19

1.Czy decyzje w sprawie programu 500+ muszą być wydawane w ciągu 30 dni? Jakie przepisy regulują ten termin? 2.Czy w Giżycku wypłacane są już pieniądze z programu 500+ i jak dużo decyzji wydano? Proszę o dokładne dane : ile wniosków złożono/odesłano do poprawienia/decyzji wydano/wypłacono?
czytaj dalej

500+

2016-03-11

Witam ,chciałabym się dowiedzieć jak w moim przypadku będzie z ustawą 500+,nadmieniam że mam 4 dzieci w tym najstarsza kończy 18 lat w marcu? Dziękuję z góry za odpowiedź.
czytaj dalej

Wiosenne sprzątanie ulic

2016-04-27

Witam, chciałbym zapytać się, czy na Wilanowie na ulicy Orzechowej pojawi się kiedykolwiek ekipa sprzątająca. Ulica ma zaledwie 200 m długości i jest jedną z najbardziej zapiaszczonych. Po wybudowaniu ulicy zapadł się asfalt i został uszkodzony krawężnik, a podatki płacimy jak wszyscy obywatele.
czytaj dalej

opłata za parking dla taryfiarzy

2016-04-14

Czy Urząd Miasta płacił i nadal płaci za dzierżawę parkingu dla taxi, który znajduje się przy Hotelu Wodnik? Jeżeli tak, to od kiedy płaci, ile do tej pory to kosztowało? Proszę też podać jaka jest podstawa prawna takich opłat na rzecz taxi. Czy Urząd opłaca też inne parkingi dla taxi?
czytaj dalej

Prace na wzgórzu Św.Brunona

2016-04-20

Dzień dobry. W jakim celu został przeniesiony " kamień milenijny " na wzgórzu z zachodniej na wschodnią stronę krzyża? Kto finansował tą operację? Jaki był koszt tej operacji? Dlaczego zostały wycięte drzewa przy tej operacji?
czytaj dalej

Obsługa medialna Sesji Rady Miasta

2016-02-29

Chciałbym się dowiedzieć kto jest odpowiedzialny za obsługę medialną, tzn nagrywanie video, a następnie umieszczania materiału w internecie. Dźwięk z ostatniej sesji jest nie do przyjęcia. Wypowiedzi, a zwłaszcza Pana Burmistrza są nie słyszalne.
czytaj dalej

Reklama firmy fotograficznej

2016-02-29

Dlaczego UM reklamuje na swoich stronach internetowych firmę należącą do męża pracownika Urzędu Miasta pani Karolskiej. Zdjęcia ładne, ale proszę usunąć logo firmy. Pozdrawiam fotograf
czytaj dalej

Informacja o samorządzie miejskim (wymoderowano)

2016-02-29

Witam Zauważyłem, że na na stronach internetowych (wymoderowano) mieszkańcy dosyć często wprowadzani są w błąd, przykładem tego może być ostatnia informacja jakoby miasto będzie zaciągać kredyt, okazało się to bzdurą. Czy miasto może zainterweniować, w takich sprawach
czytaj dalej

500+ w Giżycku

2016-02-24

Proszę o rzetelną informację, która instytucja zajmie się w Naszym mieście realizacja programu 500+. Gdzie składać wnioski, zdobywać informacje i w jakich godzinach - co również istotne jest dla osób pracujących.    
czytaj dalej

Opłaty w Porcie Ekomarina

2016-02-12

Witam, czy to prawda, że podniesione zostały opłaty w Porcie Ekomarina względem roku 2015? Jeżeli to prawda to o ile i jakie są aktualne stawki dla każdej kategorii czarteru?
czytaj dalej