Scroll Indicator
Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej

Platforma dialogu społecznego

Prawa majatkowe gizycko.tv

2016-11-03

Dzień dobry. Kto posiada autorskie prawa majątkowe do nazwy/ domeny gizycko.tv używanej przez Giżyckie Centrum Kultury ? Proszę także o informację, kto ma autorskie prawa osobiste do domeny gizycko.tv używanej przez GCK oraz o informację czy gizycko.tv jest zastrzeżonym znakiem towarowym ?
czytaj dalej

UMOWA NA postawienie boksu handlowego

2016-10-31

Proszę o przedstawienie umowy na postawienie boxu handlowego stojącego na molo w którym sprzedawana jest odzież patriotyczna. Proszę również o wskazanie przetargu na te miejsce.
czytaj dalej

Nadwyżka budżetowa

2016-10-21

W związku z informacją na sesji rady miasta o nadwyżce budżetowej w wysokości ok 9 mln zł proszę o szczegółową informację na temat źródła pochodzenia tej kwoty.       n*********@interia.eu
czytaj dalej

Delegacje radnych do Niemiec

2016-10-20

W związku z wrześniowym wyjazdem kilku radnych miejskich do Querfurtu w Niemczech, proszę o podanie kosztów tego wyjazdu oraz sposobu wyboru uczestników delegacji.     ------------------------------------------------------------------------------------------------- n*********@interia.eu
czytaj dalej

List radnego Andruszkiewicza do Antoniego Macierewicza

2016-08-31

Pytanie z dnia 31.08.2016 r. W czyim imieniu został wysłany list do Ministra z propozycją wyboru miasta Giżycko na stacjonowanie batalionu wojsk NATO. Czy p. Andruszkiewicz konsultował się przed wysłaniem listu w tej sprawie z rada Miejską w Giżycku. Jeżeli nie, to pytam jakim prawem ten człowiek chce decydować za wszystkich .
czytaj dalej

koszty sądowe

2016-07-08

Pytanie z dnia 8.07.2016 r. Ile rozpraw sądowych od 01.12.2014 przegrała Gmina Miejska Gizycko i jakie koszty poniosła w związku z tym?
czytaj dalej

Pracownik

2016-07-08

Pytanie z dnia 8.07.2016 r. Czy radny powiatowy Jacek Łożyński jest lub byl zatrudniony w Eko Marinie lub innej jednostce samorządu Gminy Miejskiej Giżycko? Jeżeli tak to na jakim stanowisku, jakiej formie i jaka jest wysokość wynagrodzenia?
czytaj dalej

Großer Masurischer Kanal

2016-05-20

Warum kann man den Kanal mit Hausbooten nicht bis zum KOfferdamm befahren. Diese 3 km wären eine gute Erfahrung für die Naturschönheiten und bei schlechtem Wetter wäre es ein gutes Refugium. Also warum gibt die Navigationsbehörde der Weg nicht frei???
czytaj dalej

budowa krzyża na cmentarzu komunalnym

2016-05-26

Czy budowa krzyża na cmentarzu komunalnym jest właściwym sposobem wydatkowania pieniędzy publicznych? Czy Giżycko nie ma pilniejszych wydatków? Cmentarz jest komunalny a nie parafialny, a może to urzędnicy chcą przypodobać się Kościołowi Katolickiemu? A gdzie neutralność światopoglądowa?
czytaj dalej

Przejazd przez przejscie dla pieszych

2016-05-20

Witam, z kim mogę się skontaktować w celu zablokowania za pomocą chociażby 2-3 słupków "dzikiego "przejazdu na skruty z ulicy żeglarskiej na ul kolejowa poprzez pasy dla pieszych..nie wiem dlaczego straż miejska nie dostrzega tego problemu. Zdjęcie w załączniku. Pozdrawiam
czytaj dalej