Uroczyste przekazanie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku

We wtorek (21 maja) w sali odpraw  giżyckiej jednostki Policji  odbyło się spotkanie związane z powierzeniem obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku.

Obowiązki na tym stanowisku powierzone zostały podinsp. Magdalenie Dembińskiej. W tym uroczystym dniu uczestniczyła Burmistrz Giżycka Ewa Ostrowska, która pogratulowała Pani Magdalenie objęcia tak odpowiedzialnego stanowiska życząc wielu sukcesów zawodowych i wytrwałości do dążenia swoich marzeń i celów.

 

Uroczyste przekazanie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku Uroczyste przekazanie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku Uroczyste przekazanie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku Uroczyste przekazanie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku Uroczyste przekazanie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku Uroczyste przekazanie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku Uroczyste przekazanie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku Uroczyste przekazanie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku